Ventspils Tehnikumā notika galda hokeja turnīrs, ko sarīkot palīdzēja Ventspils galda hokeja klubs (VGHK).

Pirms gada šajā turnīra triumfēja Edžus Kaņeps, bet šogad titulu godam izcīnīja Gints Lasmanis, kas finālā līdz trim uzvarām ar 2:1, 11:3 un 5:4 uzvarēja Alenu Kalniņu.

Daudz spraigāk norisinājās cīņa par trešo vietu. Šajā duelī pārāks izrādījās Krišjānis Nierliņš, kas ar 2:1, 0:2, 2:1p, 2:3, 1:0 uzvarēja Kristeru Lebedeku. VGHK sadarbība ar Ventspils Tehnikumu turpināsies, jo paredzēts arī komandu turnīrs. Tāpat galda hokeja klubs turpinās sadarbību ar Ventspils novada skolām, rīkojot SIA Kurekss kausa izcīņu. Šī turnīra vērtība labi bija redzama Latvijas kausa izcīņas posmā Ventspilī, kad veiksmīgas sacensības aizvadīja vairāki novada galda hokeja spēlētāji, bet Alvis Siliņš no Jūrkalnes pat tika stiprāko grupā un izcīnīja 17. vietu 50 spēlētāju konkurencē. Jāpiebilst, ka VGHK strādā arī pie Olimpiskā centra Ventspils amatieru līgas izveides.