Izspēlēta tradicionālā Zelta rokas kausa izcīņa basketbolā amatieru komandām, un otro gadu pēc kārtas šo trofeju izcīnīja Ventspils Baltijas Ekspreša komanda.

Zelta rokas kausa izcīņā (komandas cīnījās par tiešām smagu kausu kurā attēlota roka, kas tur basketbola bumbu) piedalījās četras komandas - Kandava, Lapmežciems, Liepājas Ģeodēzists.lv un mājinieki Baltijas ekspresis. Pirmajās divās kārtās pie uzvarām tika liepājnieki un ventspilnieki, kas nozīmēja, ka viņu savstarpējā spēlē arī izšķirsies kausa liktenis.

Kā jau varēja gaidīt, spēlē risinājās ļoti līdzīgi, nevienai no komandām ilgu laiku nespējot iegūt pārsvaru, kas būtu lielāks par viena metiena tiesu. Pēc pirmā puslaika ventspilnieki bija vadībā ar 39:37, tomēr otrajā, spēlējot pacietīgāk un precīzāk, sāka attālināties. Pirms izšķirošajām desmit minūtēm Baltijas ekspresis bija vadībā 53:45. Vienu brīdi mājinieku plusi pārsniedza arī desmit punktus, tomēr liepājnieki prata tikt līdz -6 (65:59).

Intrigas mača beigās tomēr vairs nebija - Baltijas ekspresis svinēja uzvaru 71:61, otro gadu pēc kārtas izcīnot Zelta rokas kausu. Ar 25 punktiem rezultatīvākais šajā mačā ventspilniekiem bija Pēteris Rudzājs, kurš atzīts arī par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju. Labākā spēlētāja balva Baltijas ekspresī tika Kārlim Gubātam.