Sporta skolas „Spars” airētāji veiksmīgi startējuši Latvijas čempionātā divniekos garajās distancēs un Jelgavas divnieku kausā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Pieaugušo un junioru vecuma grupu airētāji cīnījās par Latvijas čempionāta medaļām, bet jaunākie sportisti par Jelgavas kausiem.

Smaiļotājām 5000 metru distancē par Latvijas čempionēm kļuva Digna Tuča kopā ar limbažnieci Madaru Kupci. Junioru vecuma kanoistiem tikpat garā distancē sudraba medaļas izcīnīja Krišs un Ģirts Jansoni, bronzas medaļas ieguva Ivo un Raivo Jēkabsoni. 2500 m distancē, jauniešu vecuma kanoistiem, trešajā vietā Maksims Kuzņecovs un Raimonds Krasņickis. Jaunietēm smaiļotājām bronzas medaļu izcīnīja Kristīne Bulačņikova un Dace Jēkabsone.