Brocēnos Cieceres ezerā notika LR kausa izcīņas otrais etaps un skolēnu sporta spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Dagis Iļjins pēc izcīnītās sudraba medaļas Eiropas U-23 čempionātā apliecināja, ka ir spēcīgākais kanoists Latvijā, uzvarot gan 1000m, gan 200m distancēs. Smaiļotājām sievietēm - Digna Tuča uzvarēja 1000m distancē un ieguva otro vietu 200m.

Skolēnu sporta spēlēs A grupas kanoistiem 4x200m stafetē otro vietu izcīnīja Ģirts Jansons, Raivo Jēkabsons, Toms Izmailovs un Raimonds Krasņickis. Ģirts Jansons un Raivo Jēkabsons izcīnīja otro vietu divniekā 200m un 500m distancē, Ģirtam arī trešā vieta vieniniekā 500m.

Dace Jēkabsone un Kristīne Bulačnikova izcīnīja otro vietu divniekā 200m distancē un trešo vietu 500m.

B grupas kanoistiem 4x200m stafetē trešajā vietā Reinis Grundulis, Jurģis Kupčs, Maksims Kuzņecuvs un Ernests Drieks. B grupas smaiļotājiem 2000m distancē otro vietu un 200m trešo vietu izcīnīja Deivids Jaunsproģis, viņam arī trešā vieta divniekā kopā ar Sandri Kozlovski.

28.jūlijā notika Ventspils atklātais čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās Talsu, Brocēnu un Liepājas airētāji. No Ventspilniekiem par čempioniem kļuva Digna Tuča, Mārtiņš Burkovskis, Ģirts Jansons, Dace Jēkabsone, Deivids Jaunsproģis, Linda Krilovska, Betija Niemiro.

Otrās vietas izcīnīja Simona Kozlovska, Toms Kozlovskis, Krišs Jansons, Raivo Jēkabsons, Kristīne Bulačņikova, Reinis Grundulis.

Trešo vietu ieguva Santa Blumberga, Rihards Dombrovskis, Ralfs Pomilovskis, Toms Izmailovs, Maksims Kuzņecovs, Kitija Gērena, Jurģis Kupčs.

Veterānu konkurencē savās vecuma grupās uzvarēja Aigars Kalniņš, Imants Orna, Raimonds Grundulis, Sergejs Stepanovs.