Ar spraigu finālcīņu starp  Statoil un Spars I komandām noslēdzies Olimpiskā centra Ventspils čempionāts basketbolā – mača izskaņā uzvaru izrāva sporta skolas basketbolisti.

Maču veiksmīgāk sāka Spara basketbolisti, izvirzoties vadība 18:9, taču ceturtdaļas beigās labā jau nospēlēja Statoil. Niks Neverčiks un Pēteris Rudzājs katrus guva pa četriem punktiem pēc kārtas, samazinot komandas mīnusus līdz vienam punktam – 19:20. Otrajā ceturtdaļā vadībā jau turējās Statoil basketbolisti (lielākais pārsvars 37:31), bet sportskolnieki prata atkal izvirzīties priekšā, puslaiku noslēdzot savā labā 44:41.

Arī otrajā cīņa risinājās pēc līdzīga scenārija – vadība bija te viena, te otra komanda. Pirms pēdējās ceturtdaļas Spars I bija trīs punktu pārsvars (56:53), ko Statoil likvidēja jau pirmajos uzbrukumos. Arī mača izskaņa risinājās tā, ka šķita -uzvaru jāizcīna pieredzējušākajiem degvielniekiem. Taču... Spara basketbolisti pēdējā minūtē realizēja divus tālmetienus, izraujot uzvaru 72:69. Uzvaras metiens Elvja Čodera kontā.

Uzvarētājiem 19 punktus sameta Ģirts Pinete, bet Čodera rēķinā 18. Statoil komandā 19 punkti Rudzājam , bet par punktu mazāk Mārtiņām Aunam.