Rietumu basketbola līgā pusfinālā iekļuvuši Baltijas ekspreša spēlētāja, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 2:1 apspēlēja Lapmežciema komandu.

Lai gan par sērijas favorītiem nešaubīgi tika uzskatīti ventspilnieki, vieglas pastaigas vietā ceturtdaļfinālā Ekspresim nācās aizvadīt maksimālo spēļu skaitu. Pirmajā spēlē izbraukumā tika svinēta uzvaru 79:64 (Rudzājs 33, Auns 18), tomēr savā laukumā uzvarēt un nodrošināt vietu pusfinālā ventspilnieki nespēja. Zaudējums 84:98 (Gubāts 15 punktus, Auns un Silarājs 14 ), sērijā neizšķirts 1:1 un viss izšķīrās trešajā spēlē, kas arī notika Ventspilī.

Izšķirošajā spēlē Baltijas ekspreša pārākums gan šaubas neradīja – uzvara 84:64 un vieta pusfinālā, kur pretī nāks Pāvilostas novada un SK Kandava pāra uzvarētāji. Trešajā mačā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Mārtiņs Auns, bet 15 Kārļa Gubāta kontā.