Ventspils pusmaratona laikā, 9.jūnijā no plkst.10.00 līdz 15.30, būtiski tiks traucēta autobusu kustība, atsevišķi autobusu maršruti kursēs tikai līdz centram, netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi.

Laikā no plkst.9.00 līdz 15.30 tiks mainīti autobusu kustības ceļi, iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās.

Ventspils pusmaratona laikā paredzētās izmaiņas visvairāk skars autobusu maršrutus nr. 5.,6.,10.,22.,23, kuri laikā no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 un pēc tam no plkst. 13.30 līdz 13.45 virzienā no Pārventas kursēs tikai līdz centram. Pārējā laikā visi minēti maršruti virzienā uz Inženieru ielu kursēs pa Jūras ielu un Vasarnīcu ielu, bet virzienā uz centru – pa Katoļu un Jūras ielu.

Laikā no plkst.10.00 līdz 14.10 netiks apkalpotas autobusu pieturas Mego, Viesnīca “Dzintarjūra”, Bērnu pilsētiņa, Baltais krusts, Lielais laukumus abos virzienos, Reņķa dārzs abos virzienos un visas pieturas Saules ielā, kā arī Ganību ielā. Maršrutā nr.20 neapkalpos pieturu Loču iela.

Savukārt maršrutā nr.4A netiks izpildīti reisi, kas plkst.13.15 atiet no centra un plkst.13.40 no Selgas.

Maršrutu autobusi nr.3 un nr.4, kursējot uz Gāliņciemu, slēgto posmu apbrauks pa Jūras ielu, Brīvības ielu, Durbes ielu (līdz Kuldīgas ielai) un tālāk pa ierasto maršrutu. Līdz ar to neapkalpos pieturas Lielais laukums (abos virzienos) un Reņķa dārzs (abos virzienos). Šādi kursēs arī starppilsētu maršruti Kuldīgas – Liepājas virzienā, un tajos neapkalpos pieturas Lielais laukums abos virzienos.

Maršruta autobuss nr.1, kas kursē uz Tārgali, un nr.8, kas kursē uz Staldzeni, slēgto posmu apbrauks pa Jūras ielu un Aleksandra ielu. Šajos maršrutos tiks apkalpotas visas pieturas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām pasažierus uzmanīgi sekot līdzi pieturās izvietotajai informācijai, kā arī plānot braucienus savlaicīgi.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Guncis 06.06.2024, 11:19:42

    Pēdējā laikā jau kurā ziņa par traucējumiem. Man arī jau sāk traucēt visas gramatiskās kļūdas, kas jālasa šajā sakarā. Laikam sāku ietekmēties :D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: