No 15. līdz 21. maijam Ventspils novada Vārves pagastā, Tukuma novada Zemītes pagastā un Cēsu novada Vecpiebalgas pagastā norisināsies ikgadējās Gaisa telpas novērošanas eskadriļas (GTNE) militārās mācības ''Silent Owl''.

Mācību mērķis ir trenēt un pilnveidot karavīru iemaņas dažādos kaujas apstākļos un veikt dažādas procedūras krīzes situācijās.

Nacionālo bruņoto spēku Gaisa Spēku Gaisa telpas novērošanas eskadriļas uzdevumi ir nodrošināt nepārtrauktu Latvijas gaisa telpas novērošanu un veikt Latvijas gaisa telpas kontroli normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā paredzēta militārās tehnikas un karavīru pārvietošanās pa koplietošanas ceļiem un mežiem. Mācībās tiks izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada skaņu, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku dzīvību vai veselību, kā arī nenodara kaitējumu īpašumam un dabai.

Mācības notiks iepriekš saskaņotās teritorijās.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Latvijas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošo militāro vingrinājumu, kas vērsts uz valsts aizsardzības spēju uzlabošanu un reģionālās drošības stiprināšanu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: