Akmeņu ielā 5 atklāts Digitālās transformācijas centrs, kas paplašinās Ventspils Digitālā centra jau esošo piedāvājumu, sniedzot iespēju iedzīvotājiem apgūt profesionālas zināšanas un prasmes, lai sekmīgāk konkurētu darba tirgū, kā arī nodrošinās digitālo tehnoloģiju iespēju izmantošanu pašizglītošanās nolūkos.

Jaunajā Digitālās transformācijas centrā izveidotas modernas mācību telpas, kas ļauj paplašināt pakalpojumu klāstu mūžizglītības jomā, piedāvājot papildu kursus un nodarbības digitālo prasmju attīstībai, tādējādi veicinot iedzīvotāju digitālo tehnoloģiju pārliecinātu, kritisku un atbildīgu izmantošanu un darbošanos ar šīm tehnoloģijām mācību un darba vajadzībām, kā arī iesaisti sabiedrības dzīvē.

Lai attīstītu iedzīvotāju digitālās prasmes, Digitālais centrs regulāri organizē dažādus izglītojošus pasākumus un apmācības skolēniem, pieaugušajiem, pedagogiem un pašvaldības darbiniekiem. Tāpat, papildus plašajam apmācību kursu piedāvājumam, ikvienam interesentam ir iespēja aizpildīt anketu, norādot sev nepieciešamos apmācību kursus. Digitālās transformācijas centrs būs pieejams ikvienam iedzīvotājam Ventspilī un Latvijā, kuram ir vēlme pilnveidot savas digitālās prasmes.

Projektā Digitālās transformācijas centra izveide Ventspilī ietvaros tika veikta ēkas Akmeņu ielā 5 pārbūve, teritorijas labiekārtojuma izbūve, kā arī mēbeļu un aprīkojuma iegāde Digitālās transformācijas centra darbības nodrošināšanai. Projekta mērķis ir pašvaldības pakalpojumu infrastruktūras attīstība, izveidojot digitālo prasmju un viedo tehnoloģiju centru.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    Renars Z 08.09.2022, 15:30:49

    Apsveicu ar Digitālā Transformācijas centra atvēršanu. Mega darbs ir ieguldīts. Jādomā, ka veco šautuves ēku, kas atrodas pagalmā arī atjaunos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: