Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrība sadarbībā ar 13 Mēness aptiekām Rīgā, Valmierā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī no saņemtajiem ziedojumiem nodrošinās iespēju daļai Ukrainas civiliedzīvotāju ar biedrības finansiālu atbalstu saņemt veselības aprūpei nepieciešamos recepšu medikamentus 10 000 eiro apmērā.

''Mūsu uzdevums ir palīdzēt un mums ikvienam ir iespēja to paveikt. Palīdzot ukraiņiem šodien, mēs varam izdarīt tik daudz laba, arī sev – piepildot misijas apziņu, kuru šobrīd izjūt tik daudz cilvēku Latvijā. Esam pateicīgi par cilvēku individuālajiem, uzņēmumu ziedojumiem un jau pirmajās ziedojumu vākšanas dienās bijām pārsteigti par cilvēku atsaucību palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem. Drīz vien sapratām, ka līdzekļi būs nepieciešami arī tiem, kuri no Ukrainas uzturas un ārstējas Latvijā, bet nevar atļauties iegādāties atlabšanai nepieciešamo. Novērtējam arī Mēness aptiekas ieguldījumu – recepšu medikamenti Ukrainas iedzīvotājiem tiek pārdoti par pašizmaksu – biedrība katra mēneša beigās norēķināsies par Ukrainas iedzīvotāju iegādāto preču apjomu, kā arī iesaiste projektā ir papildu darbs,'' stāsta Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrības vadītājs profesors Dainis Krieviņš.

''Šis ir vēl viens veids, kā ar savu profesionālo darbu spējam būt noderīgi un kopīgiem spēkiem sniegt mērķtiecīgu ieguldījumu, lai atvieglotu patvērumu Latvijā guvušo Ukrainas iedzīvotāju ikdienu. Jāatzīmē, ka mēs jau kara sākumā operatīvi nodrošinājām, lai tie iedzīvotāji, kuri Latviju sasnieguši, meklējot patvērumu no karadarbības Ukrainā, saņemtu pilnu farmaceitisko aprūpi un varētu mūsu aptiekās iegādāties nepieciešamās zāles, valsts apmaksātos medikamentus un medicīniskās ierīces, izmantot īpašu lojalitātes programmu ar 10% atlaidi, kā arī nemitīgi īstenojam citas atbalsta aktivitātes. Svarīgi ir nepagurt palīdzības sniegšanā ukraiņu tautai, un atbalsts veselības aprūpei veido nozīmīgu daļu no tā,'' pārliecināta ''Repharm'' uzņēmumu grupas farmācijas biznesa uzņēmumu valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene.

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrība no Ukrainas iedzīvotāju atbalsta akcijā saņemtajiem ziedojumiem 10 000 eiro ieguldīs Ukrainas civiliedzīvotāju veselības aprūpes pakalpojumu finansēšanai - bezmaksas recepšu medikamentus izrakstīs Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas un citu sadarbības slimnīcu ārsti. Receptēs būs redzama atzīme ''Apmaksā PSKUS AB projekts Atbalsts Ukrainai'', un medikamentus varēs saņemt atsevišķās Mēness aptiekās visā Latvijā. Vienam Ukrainas civiliedzīvotājam piešķirtā atbalsta apjoms būs 100 eiro mēnesī.

Fonds ''Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrība'' turpina vākt ziedojumus  Ukrainas iedzīvotāju ārstēšanai.

Konta numurs: LV72PARX0017196540004
Saņēmējs: Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrība
Biedrības reģistrācijas Nr. 40008047565
Pamatojums: Atbalsts Ukrainas karā cietušo ārstēšanai.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: