Ventspils slimnīcas šī gada 200. mazulis, maijā dzimušais Kārlītis, devies mājup – uz Pilteni! Kārļa vecāki sirsnīgi atvadījās no Dzemdību nodaļas personāla, kas palīdzēja nākt pasaulē jau trešajai viņu atvasītei.

Tieši pozitīvā pieredze ļāvusi arī šoreiz nešaubīgi par bērniņa dzimšanas vietu izvēlēties Ventspils slimnīcu. Kā ikvienai ģimenei, kas mūsu slimnīcā sagaida trešo un katru nākamo bērniņu, arī Kārļa ģimenei bija iespēja bez maksas uzturēties paaugstināta komforta palātā.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Pērn Ventspils slimnīcu kā savu dzemdību vietu izvēlējušās māmiņas no Ventspils un novada, kā arī no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Valmieras un citiem reģioniem. Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums. Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Šogad paplašinātas arī Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad būs ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Joker 01.06.2022, 05:42:41

    Malači :) Lai laba veselība Jums.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: