Tēma: Mazuļi

  • Mazuļi varēs sacensties rāpošanas čempionātā 0

    Pilsētas svētku ''700+33'' ietvaros Ventspilī 6. augustā notiks ''Lupilu'' mazuļu rāpošanas čempionāts, kas mazos rāpotājus plkst. 11 gaidīs Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'', lai noskaidrotu Kurzemes ātrākos rāpotājus.

  • Ventspils slimnīcā jau 200. mazulis 1

    Ventspils slimnīcas šī gada 200. mazulis, maijā dzimušais Kārlītis, devies mājup – uz Pilteni! Kārļa vecāki sirsnīgi atvadījās no Dzemdību nodaļas personāla, kas palīdzēja nākt pasaulē jau trešajai viņu atvasītei.

  • Atgriežas Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

    Pēc divu gadu pārtraukuma mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī'' atgriežas! Vecākus, kuri savus bērniņus Ventspils slimnīcā sagaidījuši no 2016. līdz 2022. gadam, slimnīca aicina iesūtīt savu mazulīšu foto līdz 12. jūnijam.

  • Lekcijas topošajiem vecākiem augustā 0

    Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī turpinās lekcijas topošajiem vecākiem. Lekciju gaitā tiek piedāvātas dažādas tēmas, kuras sniedz praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē.

  • Sāk gatavoties mazuļu salidojumam 0

    Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina līdz 21. aprīlim iesūtīt fotogrāfijas mazuļu salidojuma „Esmu dzimis Ventspilī!” 2019. gada kolāžas izveidošanai.

  • Satikās Ventspils mazuļi 5

    Par godu Pasaules bērnu dienai Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā notika mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī”. Ik gadu mazuļu salidojums apvieno ģimenes un dzemdību nodaļas medicīnas personālu sirsnīgā atkalredzēšanās pasākumā.