Ventspils lidosta informē, ka no 1. jūnija Ventspils lidlaukā vairākas reizes nedēļā airBaltic Pilotu akadēmija plāno veikt mācību lidojumus. Paredzams, ka lidojumi notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās gan dienā, gan naktī.

Mācību lidojumu laikā uzsvars tiks likts gan uz tā saucamajiem touch and go lidojumiem, kas pēc būtības ir gaisa kuģa nosēšanās uz skrejceļa un tūlītēja pacelšanās, gan garākiem pārlidojumiem.

Ņemot vērā, ka virziens, no kura gaisa kuģis tuvojas lidlaukam un skrejceļam ir atkarīgs no vēja virziena, pastāv iespēja, ka gaisa kuģu nosēšanās notiks no pilsētas puses. Taču airBaltic Pilotu akadēmijas pārstāvji ir norādījuši, ka piloti diennakts tumšajā laikā maksimāli izvairīsies no pārlidojumiem virs pilsētas un pamatā piezemēšanos un pacelšanos veiks no Vārves pagasta puses.

Iedzīvotāji aicināti nesatraukties par gaisa kuģu lidojumu aktivitāti un ņemt vērā, ka lidojumi notiks ievērojot normatīvajos aktos noteiktos vizuālo lidojumu noteikumus un ievērojot atļautos lidojumu augstumus.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -3
    Pornieks 31.05.2022, 16:47:36

    Toms Krūzs gan speciāli lidoja dikti zemu.

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 31.05.2022, 17:57:57

    Aber Herbert Cukur kung bij izlidot apakš Libau (Liepaj) pilset Kar-ōst tilt!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: