Maija sākumā vairākas dienas Ventspils poliklīnikā varēs bez maksas veikt izmeklējumu ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Šis pakalpojums būs viens no sirds un asinsvadu slimību profilakses pasākumiem.

Lai saņemtu bezmaksas izmeklējumu ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru, nepieciešams iepriekš pierakstīties, zvanot uz poliklīnikas reģistratūras tālruņa numuru 63622131.

Izmeklējumu (poliklīnikas 2. stāvā, 212. kabinetā) bez maksas varēs veikt:
- Otrdien, 3. maijā, no plkst. 12 līdz 13;
- Ceturtdien, 5. maijā, no plkst. 10 līdz 11;
- Piektdien, 6. maijā, no plkst. 13 līdz 14;
- Pirmdien, 9. maijā, no plkst. 12 līdz 13;
- Otrdien, 10. maijā, no plkst. 12 līdz 13.

Daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru varētu dēvēt par ''gudrajiem svariem''. Cilvēks uz tiem uzkāpj, un iekārta mazāk kā pusminūtes laikā nosaka ne tikai ķermeņa masu un ķermeņa masas indeksu, bet vairākus citus rādītājus. Tostarp ķermeņa tauku daudzumu (uzrāda arī viscerālos jeb slēptos taukus, kas uzkrājas ap iekšējiem orgāniem un ir īpaši kaitīgi organismam), ūdens daudzumu, tauku, muskuļu un kaulu masu, vielmaiņas ātrumu, kā arī organisma metabolisko jeb bioloģisko vecumu un vairākus citus organisma stāvokļa rādītājus. Izmeklējumu var veikt ne tikai veselības problēmu gadījumos, bet arī profilaksei.

Izmeklējums ar ķermeņa masas analizatoru ir ātrs un sniedz pamata informāciju par pacienta veselības stāvokli. Tas nenosaka konkrētu diagnozi, taču parāda virzienu, kurā jāturpina pacienta izmeklēšana un ārstēšana, ja tas nepieciešams.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 ''Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī'' ietvaros.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    Pornieks 26.04.2022, 16:03:31

    Es vispār domāju ka tas vispār ir tāds kompleksu jautājums - cilvēku viegli aizvainot - turpretī risināt problēmu grūti.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: