Tēma: Ventspils poliklīnika

 • Poliklīnikā aizvien pieejami visi pakalpojumi 6

  Jaunie ierobežojumi, kas ieviesti, lai mērķtiecīgi ierobežotu Covid-19 izplatību, neskar ambulatoro veselības aprūpi. Līdz ar to Ventspils poliklīnikā pacienti aizvien var saņemt visus pakalpojumus.

 • Triecienviļņu terapija tagad pieejama arī Ventspils poliklīnikā 2

  Pašvaldības SIA Ventspils poliklīnika iegādājusies triecienviļņu terapijas iekārtu. To pielieto gan akūtu, gan hronisku saslimšanu gadījumos, piemēram, ja ir locītavu trauma, muskuļu sastiepums un citos gadījumos. Līdz ar triecienviļņu terapijas pieejamību Ventspilī pacientiem vairs nav jāmēro ceļš uz Liepāju vai Rīgu.

 • Ventspils poliklīnika atjauno pakalpojumus 0

  No trešdienas, 13. maija, Ventspils poliklīnikā pieejami visi pakalpojumi, kas pacientiem tika sniegti pirms valstī izsludināja ārkārtējo situāciju, taču gan personālam, gan apmeklētājiem strikti jāievēro visi drošības pasākumi. To paredz veselības ministres Ilzes Viņķeles rīkojums.

 • Ventspils poliklīnika aicina iedzīvotājus nebūt vieglprātīgiem 0

  Lai arī situācija saistībā ar Covid-19 Latvijā pašlaik ir stabila, tā tiek kontrolēta un konstatē arvien mazāk jaunā koronavīrusa izraisītās slimības gadījumu, Ventspils poliklīnika aicina iedzīvotājus būt modriem un turpināt ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

 • Poliklīnika aicina būt atbildīgiem un nepārkāpt valstī noteiktos ierobežojumus! 0

  Maija brīvdienu laikā Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaikā ieviestas izmaiņas. Vienlaikus poliklīnika aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret savu un citu cilvēku veselību un arī svētku brīvdienās ievērot ierobežojumus un aizliegumus, kas ieviesti, lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatību.

 • Ventspils poliklīnika aicina ievērot drošības pasākumus 0

  Jau nedēļu Ventspils poliklīnikā līdztekus medicīniskai palīdzībai akūtos gadījumos daļēji atjaunoti arī plānveida veselības aprūpes pakalpojumi. Iestādes personāls ievēro virkni drošības pasākumu, un to darīt aicināti arī poliklīnikas apmeklētāji.

 • Poliklīnika daļēji atjauno plānveida pakalpojumus 0

  Līdztekus medicīniskajai palīdzībai akūtos gadījumos un noteiktām pacientu grupām, no pirmdienas, 20. aprīļa, saskaņā ar veselības ministres rīkojumu Ventspils poliklīnikā daļēji atjaunoti arī plānveida veselības aprūpes pakalpojumi. Aicinām ieskatīties, kādi pakalpojumi pašlaik poliklīnikā ir pieejami.

 • Ventspils poliklīnikas ārsti speciālisti konsultē attālināti 1

  Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ pašlaik Ventspils poliklīnikas ārsti speciālisti pacientus klātienē konsultē tikai akūtos gadījumos. Taču, ja nepieciešams, pieejamas arī attālinātas konsultācijas telefonsarunas formātā.

 • Ventspils poliklīnika aicina atbildīgāk izturēties pret ierobežojumiem 2

  Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, Latvijā noteikta virkne ierobežojumu. Ventspils poliklīnika atkārtoti aicina iedzīvotājus būt atbildīgākiem un tos ievērot, jo tas ir ieguldījums gan pašu, gan sabiedrības veselībā.

 • Poliklīnika uz laiku daļēji ierobežo veselības aprūpes pakalpojumus 7

  Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības “Covid-19” izplatības dēļ arī Ventspils poliklīnikā no piektdienas, 27. marta, uz laiku daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi. Būtiski, ka akūtos gadījumos palīdzība, tostarp nepieciešamās konsultācijas un izmeklējumi, pacientiem aizvien tiks sniegta.

 • Poliklīnika aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem 2

  Ventspils poliklīnikas administrācija, pamatojoties uz Ministru kabineta (MK) rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret sevi un citiem un izvērtēt nepieciešamību apmeklēt ārstniecības iestādi.

 • Iepazina poliklīnikas fizioterapeita un biomedicīnas laboranta darbu 0

  Ventspils poliklīnika arī šogad iesaistījās Ēnu dienā, piedāvājot skolēniem izzināt fizioterapeita un biomedicīnas laboranta ikdienu. Profesijas iepazina skolēni ne tikai no Ventspils pilsētas un novada, bet arī Liepājas un Valmieras.

 • Aicina bez maksas veikt krūts mamogrāfiju 1

  Ventspils poliklīnika aicina sievietes rūpēties par savu veselību un veikt mamogrāfiju jeb krūts audu rentgenoloģisku izmeklēšanu. Ar poliklīnikas digitālo mamogrāfijas iekārtu iespējams iegūt digitālus izmeklējuma attēlus, kuros var saskatīt smalkākas struktūras, kas ir būtiski, lai krūts vēzi atklātu agrīnā stadijā.