Tēma: Ventspils poliklīnika

 • Stingrāki ierobežojumi arī poliklīnikā 0

  Ņemot vērā, ka valdība uz trim mēnešiem valstī izsludinājusi ārkārtējo situāciju, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību un nepārslogotu veselības aprūpi, stingrāki ierobežojumi būs jāievēro arī Ventspils poliklīnikas apmeklētājiem.

 • Poliklīnikā darbu sākusi psihiatre 4

  Kopš septembra Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē psihiatre Ksenija Serebrjakova. Ārste apguvusi arī bērnu un pusaudžu psihiatra specialitāti.

 • Atbildēs uz jautājumiem par veselības tēmu 0

  Trešdien, 13. oktobrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā nozares speciālisti atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

 • Darbu uzsākusi jauna fizioterapeite 2

  Septembrī Ventspils poliklīnikas otrā stāva ārstnieciskās vingrošanas zālē darbu sākusi fizioterapeite Agneta Liepājniece.

 • Notiks Eiropas Sporta nedēļa 0

  No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis - mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem. Ventspilī Eiropas Sporta nedēļas programma plānota no 22. septembra līdz 3. oktobrim.

 • Par bērnu alerģijām vasarā 0

  Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī alergoloģe Kristina Amosova pieņem bērnus ar ādas alerģisku saslimšanu simptomiem, veic ādas alergēnu testus, kā arī pieņem bērnus ar pārtikas alerģiju simptomiem. Šoreiz saruna ar speciālisti par to, kas ir raksturīgākās bērnu alerģijas vasarā.

 • Profesionālā misija – rūpēties par cilvēkiem 2

  Ik gadu 12. maijā tiek atzīmēta Starptautiskā māsu diena. Šodien ikvienam ir lieliska iespēja pateikt paldies medicīnas māsām par ieguldīto darbu, gādājot par pacientu veselību, un apsveikt šīs profesijas pārstāves. Ventspils poliklīnikas medmāsas arī pelnījušas atzinīgus vārdus, turklāt ne tikai savos profesionālajos svētkos.

 • Poliklīnikā aizvien pieejami visi pakalpojumi 6

  Jaunie ierobežojumi, kas ieviesti, lai mērķtiecīgi ierobežotu Covid-19 izplatību, neskar ambulatoro veselības aprūpi. Līdz ar to Ventspils poliklīnikā pacienti aizvien var saņemt visus pakalpojumus.

 • Triecienviļņu terapija tagad pieejama arī Ventspils poliklīnikā 2

  Pašvaldības SIA Ventspils poliklīnika iegādājusies triecienviļņu terapijas iekārtu. To pielieto gan akūtu, gan hronisku saslimšanu gadījumos, piemēram, ja ir locītavu trauma, muskuļu sastiepums un citos gadījumos. Līdz ar triecienviļņu terapijas pieejamību Ventspilī pacientiem vairs nav jāmēro ceļš uz Liepāju vai Rīgu.

 • Ventspils poliklīnika atjauno pakalpojumus 0

  No trešdienas, 13. maija, Ventspils poliklīnikā pieejami visi pakalpojumi, kas pacientiem tika sniegti pirms valstī izsludināja ārkārtējo situāciju, taču gan personālam, gan apmeklētājiem strikti jāievēro visi drošības pasākumi. To paredz veselības ministres Ilzes Viņķeles rīkojums.

 • Ventspils poliklīnika aicina iedzīvotājus nebūt vieglprātīgiem 0

  Lai arī situācija saistībā ar Covid-19 Latvijā pašlaik ir stabila, tā tiek kontrolēta un konstatē arvien mazāk jaunā koronavīrusa izraisītās slimības gadījumu, Ventspils poliklīnika aicina iedzīvotājus būt modriem un turpināt ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

 • Poliklīnika aicina būt atbildīgiem un nepārkāpt valstī noteiktos ierobežojumus! 0

  Maija brīvdienu laikā Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaikā ieviestas izmaiņas. Vienlaikus poliklīnika aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret savu un citu cilvēku veselību un arī svētku brīvdienās ievērot ierobežojumus un aizliegumus, kas ieviesti, lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatību.

 • Ventspils poliklīnika aicina ievērot drošības pasākumus 0

  Jau nedēļu Ventspils poliklīnikā līdztekus medicīniskai palīdzībai akūtos gadījumos daļēji atjaunoti arī plānveida veselības aprūpes pakalpojumi. Iestādes personāls ievēro virkni drošības pasākumu, un to darīt aicināti arī poliklīnikas apmeklētāji.

 • Poliklīnika daļēji atjauno plānveida pakalpojumus 0

  Līdztekus medicīniskajai palīdzībai akūtos gadījumos un noteiktām pacientu grupām, no pirmdienas, 20. aprīļa, saskaņā ar veselības ministres rīkojumu Ventspils poliklīnikā daļēji atjaunoti arī plānveida veselības aprūpes pakalpojumi. Aicinām ieskatīties, kādi pakalpojumi pašlaik poliklīnikā ir pieejami.

 • Ventspils poliklīnikas ārsti speciālisti konsultē attālināti 1

  Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ pašlaik Ventspils poliklīnikas ārsti speciālisti pacientus klātienē konsultē tikai akūtos gadījumos. Taču, ja nepieciešams, pieejamas arī attālinātas konsultācijas telefonsarunas formātā.