Tēma: Ventspils poliklīnika

 • Patīkamāka vide gan mediķiem, gan pacientiem 0

  Nesen atjaunotajās telpās darbu atsācis Kuldīgas ielas doktorāts. Tajā veikti vienkāršoti telpu atjaunošanas darbi, tādējādi veidojot patīkamāku un ērtāku vidi gan doktorāta medicīnas personālam, gan arī pacientiem.

 • Ir dažādas iespējas palīdzēt pacientiem 1

  Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē psihiatre Ksenija Serebrjakova. Ņemot vērā ikdienas stresa piepildīto dzīvi, ārste aicina neatstāt novārtā mentālo veselību.

 • Poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā 0

  Otrdien, 21. jūnijā, Ventspils poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā, tostarp arī praktiskās mācības, kuru laikā – plkst. 11 – tiks ieslēgts ugunsdrošības trauksmes signāls. Poliklīnikas darbiniekiem un apmeklētājiem būs jāevakuējas, līdz ar to arī nebūs iespējams sazvanīt reģistratūru.

 • Ventspils poliklīnika pilnveido Kuldīgas ielas doktorātu 0

  Pašvaldības SIA Ventspils poliklīnika parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par jauna, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīta projekta īstenošanu, kas paredz līdz šī gada beigām atjaunot telpas abās ģimenes ārstu praksēs Kuldīgas ielas doktorātā.

 • Einim pasniegts Atzinības raksts 3

  Ventspils poliklīnikas ārsts Kārlis Uldis Einis, dodoties pensijā, saņēma Ventspils valstspilsētas pašvaldības novērtējumu – Atzinības rakstu par ilggadējo darbu un profesionalitāti.

 • Poliklīnikā pieņem masiere Arta Celma 0

  Ventspils poliklīnikā pieejams plašs rehabilitācijas pakalpojumu klāsts, tostarp arī ārstnieciskā masāža. Pagājušā gada beigās Ventspils poliklīnikas masieriem pievienojusies Arta Celma, sniedzot ārstniecisko masāžu, kuras pamatā ir klasiskās masāžas metodes.

 • Darbu sākusi jauna podoloģe 0

  Ventspils poliklīnikas Pēdu aprūpes kabinetā nesen darbu sākusi sertificēta podoloģe jeb ārstnieciskās pēdu aprūpes speciāliste Dina Kviese. Pieejami gan valsts apmaksāti pakalpojumi pacientiem ar cukura diabētu, gan maksas pakalpojumi.

 • Stingrāki ierobežojumi arī poliklīnikā 0

  Ņemot vērā, ka valdība uz trim mēnešiem valstī izsludinājusi ārkārtējo situāciju, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību un nepārslogotu veselības aprūpi, stingrāki ierobežojumi būs jāievēro arī Ventspils poliklīnikas apmeklētājiem.

 • Poliklīnikā darbu sākusi psihiatre 4

  Kopš septembra Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē psihiatre Ksenija Serebrjakova. Ārste apguvusi arī bērnu un pusaudžu psihiatra specialitāti.

 • Atbildēs uz jautājumiem par veselības tēmu 0

  Trešdien, 13. oktobrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā nozares speciālisti atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.