Tēma: Ventspils poliklīnika

 • Poliklīnikā varēs veikt bezmaksas izmeklējumus ar ķermeņa masas analizatoru 3

  Ventspils poliklīnika, sadarbojoties ar Ventspils Izglītības pārvaldi, no 26. septembra līdz 31. oktobrim katru otrdienu un ceturtdienu piedāvās veikt bezmaksas izmeklējumus ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Šis pakalpojums būs viens no sirds un asinsvadu slimību profilakses pasākumiem.

 • Darbu atsāk bērnu alergoloģe Bormane 0

  Pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsākusi bērnu alergoloģe Laine Bormane. Turpmāk viņa reizi mēnesī sniegs konsultācijas, veiks diagnostiku un ārstēšanu.

 • Fizioterapija svarīga ikviena cilvēka veselībā 0

  Mūsdienās fizioterapija ieņem nozīmīgu lomu cilvēka veselības saglabāšanā. Ventspils poliklīnikas fizioterapeiti Agneta Liepājniece un Kristaps Gražinskis ir pārliecināti, ka ikviena cilvēka pilnvērtīgai funkcionēšanai ir nepieciešamas kustības. Fizioterapeita apmeklējums kā maksas pakalpojums pieejams nepilna mēneša laikā.

 • Iegādāta videodermatoskopijas sistēma 0

  Jaunākās paaudzes videodermatoskops, ar kuru strādā Ventspils poliklīnikas dermatologs Mārcis Šepte, paredzēts ādas veidojumu precīziem izmeklējumiem. Ar to tiek veikti vēl precīzāki ādas veidojumu izmeklējumi jeb digitālās dermatoskopijas procedūras, tādējādi uzlabojot gan diagnostikas, gan ārstēšanas kvalitāti.

 • Svarīgi risināt veselības problēmas laikus 0

  Masāža ir viens no senākajiem ārstēšanas veidiem. Cilvēka ārstēšanā tā pielietota jau izsenis. Ventspils poliklīnikas masieris Deniss Čebanovs ir pārliecināts, ka ārstnieciskās masāžas iedarbība nav apšaubāma: tā var palīdzēt dažādu sāpju gadījumos.

 • Piedāvā ēnot biomedicīnas laborantu un fizioterapeitu 0

  5. aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā Ēnu diena. Ventspils poliklīnika šogad skolēniem piedāvā ēnot laboratorijā un ārstnieciskās vingrošanas zālē jeb iepazīt biomedicīnas laboranta un fizioterapeita darbu.

 • Mācījās, lai palīdzētu cilvēkiem 0

  Kopš pagājušā gada augusta Ventspils poliklīnikas fizioterapeitu komandu papildinājis vēl viens speciālists – Kristaps Gražinskis, kurš saredz šeit labu iespēju savai profesionālajai izaugsmei.

 • Mainot ieradumus, līdz diabētam var nenonākt 4

  Lai gan ir virkne cukura diabētam raksturīgu simptomu, šī slimība var izpausties ļoti individuāli. Lai izvairītos no saslimšanas ar cukura diabētu, Ventspils poliklīnikas endokrinologs Andris Akmentiņš aicina gan ieviest izmaiņas ikdienas ieradumos, gan biežāk noteikt glikozes līmeni asinīs.

 • Patīkamāka vide gan mediķiem, gan pacientiem 0

  Nesen atjaunotajās telpās darbu atsācis Kuldīgas ielas doktorāts. Tajā veikti vienkāršoti telpu atjaunošanas darbi, tādējādi veidojot patīkamāku un ērtāku vidi gan doktorāta medicīnas personālam, gan arī pacientiem.

 • Ir dažādas iespējas palīdzēt pacientiem 1

  Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē psihiatre Ksenija Serebrjakova. Ņemot vērā ikdienas stresa piepildīto dzīvi, ārste aicina neatstāt novārtā mentālo veselību.