Tēma: Ventspils poliklīnika

 • Poliklīnikā pieejamas pediatres neonatoloģes konsultācijas 0

  Pediatre Zane Rozentāle, kas papildus specializējusies arī neonatoloģijā jeb jaundzimušo aprūpē un ārstēšanā līdz viena mēneša vecumam, kopš februāra Ventspils poliklīnikā piedāvā konsultācijas visa vecuma bērniem.

 • Aicina pieteikties Ēnu dienai Ventspils poliklīnikā 0

  4. aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā Ēnu diena. Ventspils poliklīnika šogad skolēniem piedāvā ieskatīties fizioterapeita, endokrinologa, oftalmologa un dermatovenerologa ikdienas darbā.

 • Fizioterapijā palīdz saprast savu ķermeni 0

  Ventspils poliklīnikas speciālistu komandu papildinājusi fizioterapeite Laura Kupča. Viņa saviem pacientiem ne tikai palīdz atveseļoties un uzlabot fizisko formu, bet arī dalās ar zināšanām, kā labāk izprast savu ķermeni. Būt kustībā un aktīviem – tas ir fizioterapeites moto.

 • Palīdz izglītoties bērnu vecākiem 0

  Vai izsitumi uz ādas vienmēr liecina par alerģiju? Kā tos atšķirt? Ko darīt, kā palīdzēt bērnam? Rast atbildes uz šiem un citiem jautājumiem palīdzēja bērnu alergoloģe Kristina Amosova, aizvadot lekciju bērnu vecākiem Ventspils poliklīnikā.

 • Ar lāzeru pret pigmentāciju un citām ādas problēmām 0

  Rudens ir īstais laiks, lai uzsāktu dažādas lāzerprocedūras, kas atbrīvo no nevēlamiem ādas bojājumiem un pigmentācijas. Dermatoloģe Ineta Zirne aicina doties pie speciālista, lai noskaidrotu, kādas sekas uz ādas veselību atstājusi vasaras saule, un lai risinātu estētiskās dermatoloģiskās problēmas, kas uztrauc.

 • Poliklīnikā varēs veikt bezmaksas izmeklējumus ar ķermeņa masas analizatoru 3

  Ventspils poliklīnika, sadarbojoties ar Ventspils Izglītības pārvaldi, no 26. septembra līdz 31. oktobrim katru otrdienu un ceturtdienu piedāvās veikt bezmaksas izmeklējumus ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Šis pakalpojums būs viens no sirds un asinsvadu slimību profilakses pasākumiem.

 • Darbu atsāk bērnu alergoloģe Bormane 0

  Pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsākusi bērnu alergoloģe Laine Bormane. Turpmāk viņa reizi mēnesī sniegs konsultācijas, veiks diagnostiku un ārstēšanu.

 • Fizioterapija svarīga ikviena cilvēka veselībā 0

  Mūsdienās fizioterapija ieņem nozīmīgu lomu cilvēka veselības saglabāšanā. Ventspils poliklīnikas fizioterapeiti Agneta Liepājniece un Kristaps Gražinskis ir pārliecināti, ka ikviena cilvēka pilnvērtīgai funkcionēšanai ir nepieciešamas kustības. Fizioterapeita apmeklējums kā maksas pakalpojums pieejams nepilna mēneša laikā.

 • Iegādāta videodermatoskopijas sistēma 0

  Jaunākās paaudzes videodermatoskops, ar kuru strādā Ventspils poliklīnikas dermatologs Mārcis Šepte, paredzēts ādas veidojumu precīziem izmeklējumiem. Ar to tiek veikti vēl precīzāki ādas veidojumu izmeklējumi jeb digitālās dermatoskopijas procedūras, tādējādi uzlabojot gan diagnostikas, gan ārstēšanas kvalitāti.

 • Svarīgi risināt veselības problēmas laikus 0

  Masāža ir viens no senākajiem ārstēšanas veidiem. Cilvēka ārstēšanā tā pielietota jau izsenis. Ventspils poliklīnikas masieris Deniss Čebanovs ir pārliecināts, ka ārstnieciskās masāžas iedarbība nav apšaubāma: tā var palīdzēt dažādu sāpju gadījumos.

 • Piedāvā ēnot biomedicīnas laborantu un fizioterapeitu 0

  5. aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā Ēnu diena. Ventspils poliklīnika šogad skolēniem piedāvā ēnot laboratorijā un ārstnieciskās vingrošanas zālē jeb iepazīt biomedicīnas laboranta un fizioterapeita darbu.

 • Mācījās, lai palīdzētu cilvēkiem 0

  Kopš pagājušā gada augusta Ventspils poliklīnikas fizioterapeitu komandu papildinājis vēl viens speciālists – Kristaps Gražinskis, kurš saredz šeit labu iespēju savai profesionālajai izaugsmei.