Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 21. janvāra plkst. 6.30 līdz 24. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 35 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet vēl četri izsaukumi bija maldinājumi.

23. janvārī plkst. 20.44 tika saņemts izsaukums uz Kuldīgas ielu, kur vieglajai automašīnai dega gāzes balona vārsts. Degšana likvidēta pirms VUGD ierašanās. Plkst. 20.57 darbi notikuma vietā pabeigti.

Aizvadītajās diennaktī ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Pionieru ielu, kur dzīvojamo māju dūmvadā dega sodrēji, degšana likvidēta, izmantojot tehnisko sāli, kā arī veiktas pārrunas ar iedzīvotājiem par pareizu apkures ierīču ekspluatāciju.

VUGD aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un parūpēties par sava mājokļa ugunsdrošību, tādējādi arī parūpējoties par savu un apkārtējo drošību. Sodrēju tīrīšana no dūmvada, pareiza apkures ierīču ekspluatācija un to tehniskā stāvokļa novērtēšana ļaus izvairīties no ugunsgrēkiem apkures sezonas laikā. Savukārt dūmu detektors mājoklī savlaicīgi brīdinās tā iemītniekus par izveidojušos sadūmojumu un ļaus pašiem evakuēties, un par notikušo paziņot operatīvajiem dienestiem!

Piektdien plkst. 19.33 saņemts izsaukums uz Inženieru ielu, kur dega vieglā automašīna 4m2 platībā. Plkst. 20.02 ugunsgrēks likvidēts.

Piektdien saņemti desmit izsaukumi, kur spēcīgā vēja ietekmē bija nolūzuši koki uz ceļa braucamās daļas – divi izsaukumi saņemti uz Pilteni, pa vienam izsaukumam Zlēkās, Tārgalē un Zirās.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 183 izsaukumus – 40 uz ugunsgrēku dzēšanu, 113 uz glābšanas darbiem, bet 30 izsaukumi bija maldinājumi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: