Sacensības notiks šā gada 10. jūlijā Jūras svētkos no plkst. 12.00 līdz 16.00 Ostas ielas promenādē pie "Ceļojošās govs”.

  • Plkst.11.30  - izloze un iepazīšanās ar laivām;
  • plkst.12.15 - komandas prezentācija;
  • plkst.13.00 -  sacensību sākums.

Piedaloties varēs parādīt savas spējas darboties komandā, atraktivitāti, airēšanas prasmi, kā arī jautrā noskaņā kopā pavadīt brīvo laiku, priecēt paši sevi un ventspilniekus!  

"Pūķu laivas” – tās ir 12-vietīgas kanoe "Voyager” laivas. Komandā jābūt 10 dalībniekiem - airētājiem, ieteicams  arī 11 dalībnieks kā „airēšanas ritma turētājs un saucējs”, bet 12 cilvēks laivā ir „Campo” stūrmanis.  

Jautrās distances garums Ventas ūdeņos– 200-250 m. Sacensības norisināsies atlases kārtās – priekšbraucienos, ceturtdaļfinālu un finālu braucienos.

Tehniski sacensības nodrošinās SIA „Campo”, kuri rūpēsies par dalībnieku drošību, sacensību tiesāšanu. Pirms iekāpšanas laivā visiem braucējiem uzmanīgi jāuzklausa "Campo” stūrmaņa norādījumi un tie jāievēro, kā arī pareizi jāuzvelk glābšanas vestes! 

Kā jau sacensībās, 1.-4. vietu ieguvēji  un atraktīvākā komanda saņems pārsteiguma balvas!

  • Visi tiek aicināti padomāt par komandas nosaukumu un  noformējumu!
  • Uz skatuves pie „Ceļojošās govs”  iespēja prezentēt savu komandu, izsakot savu pārliecību, ka  esat vislabākie!

Komandu pieteikšanās līdz 7. jūlijam Ventspils Kultūras centrā, kontaktpersona Kultūras centra producente Iveta Cepurniece 26735171; 63624796.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: