Sakarā ar UEFA futbola spēles norisi un ar to saistītām epidemioloģiskās drošības prasībām Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' 16. un 17. septembrī būs personu un transporta līdzekļu pārvietošanās ierobežojumi.

Centrālā kompleksa teritorijā 16. un 17. septembrī būs slēgta transporta un ierobežota personu kustība caur Olimpiskā centra galveno ieeju no Lielā prospekta puses, kā arī pilnīgi slēgta ieeja nepiederošām personām stadiona teritorijā.

Iekļūšana teritorijā būs iespējama no Sporta ielas puses. Basketbola halle, Ledus halle, Vieglatlētikas manēža, tenisa korti, skeitparks un mini futbola laukums apmeklētājiem būs pieejami.

Tāpat starptautiskās futbola spēles epidemioloģiskās drošības noteikumu dēļ 16. septembrī no plkst. 12 un 17. septembrī Olimpiskā centra ''Ventspils'' administrācijas darbinieki strādās attālināti, administrācijas birojs apmeklētājiem būs slēgts.

Augusta beigās notika UEFA Eiropas Līgas otrā kvalifikācijas raunda izloze. Pēc tās iznākuma par FK ''Ventspils'' pretinieku kļuva norvēģu klubs ''Rosenborg''.

Spēle notiks Ventspilī ceturtdien, 17. septembrī, un sakarā ar Covid-19 vīrusa pandēmiju būs tikai viens mačs, kas aizritēs bez skatītājiem.

Lasi vēl

Komentāri (1)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: