Augusta beigās pirmo reizi norisināsies jauns spēļu izstrādes konkurss ''EuroPlay'', kurā piedalīties aicināti arī Latvijas spēļu izstrādātāji. Konkurss tiek pozicionēts kā ''Eirovīzija videospēlēm'' un tā ietvaros tiks izvēlētas labākās 2020. gada nepublicētās videospēles.

Lai noteiktu, kura spēle varēs pārstāvēt Latviju finālā, konkurss noritēs divās kārtās.

Pirmā kārta norisināsies 31. jūlijā, kad konkursa žūrija vērtēs visas iesniegtās spēles un veiks balsojumu, lai noteiktu trīs labākās spēles. Pirmās kārtas uzvarētāji tiks paziņoti 31. jūlijā plkst. 19.

Konkursa otrā kārta notiks 2. augustā, kad publiskā balsojumā tiks vērtētas žūrijas izvēlētās trīs spēles, uzvarētāji tiks paziņoti 2. augustā plkst. 19.

Konkursa uzvarētājam būs iespēja sacensties starptautiskā konkurencē un pārstāvēt Latviju Eiropas mērogā, kā arī tikties ar videospēļu žurnālistiem, investoriem un izdevējiem privātās virtuālās konferenču telpās pēc konkursa pasākuma beigām.

Dalībai konkursā jāpiesakās līdz 30. jūlijam, aizpildot formu: europlay. Lai pieteiktos konkursam, dalībniekiem jāiesniedz arī spēles prezentācijas video, kas būs noteicošais faktors tam, vai spēle tiks virzīta tālāk konkursam un piedalīsies konkursa finālā. Video sniegs iespēju prezentēt spēli spēlētājiem, ''Gamescom'' faniem, presei, izdevējiem un investoriem, tādēļ svarīgi tajā attēlot spēles kvalitāti, kā arī veidot video tā, lai tas aizrautu potenciālos spēlētājus un presi.

Informācija dalībniekiem:
- spēle nedrīkst būt publicēta - tā nedrīkst būt pieejama spēlēšanai plašākai auditorijai pirms 28. augusta. Spēles, kurām ir pieejams tikai demo, kvalificējas;
- spēlei jābūt prezentācijas video angļu valodā;
- spēles vecuma ierobežojums nedrīkst pārsniegt ''PEGI16'';
- iesniegt iespējams tikai videospēles, galda spēles šajā konkursā nepiedalās;
- uzņēmumam, kas izstrādā spēli jābūt reģistrētam Latvijā;
- spēles var iesniegt arī komandas (piemēram studentu grupas), tādā gadījumā lielākajai daļai no komandas ir jābūt Latvijas valsts piederīgajiem.

''EuroPlay'' ir daļa no tiešsasaistes pasākumu sērijas, kas tiek viedota tradicionālās “Gamescom” klātienes programmas vietā. Šogad konkursa rīkošanā piedalās dažādas organizācijas no 14 valstīm.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: