Tēma: Ventspils siltums

 • Siltumenerģijas padeve atjaunota 0

  Saistībā ar konstatēto sūci siltumtrasē pie Raiņa – Kuldīgas ielas krustojuma, pirmdien, 23. janvārī, tika veikts siltumtrases remonts, kā rezultātā vairākām ēkām Raiņa, Andreja, Ģertrūdes un Kuldīgas ielās bija pārtraukta siltumenerģijas padeve.

 • Raiņa ielā plīsusi siltumtrase 1

  Saistībā ar konstatēto sūci siltumtrasē pie ēkas Raiņa ielā 4, nākamnedēļ vairākām ēkām uz laiku būs pārtraukta siltumenerģijas padeve. Lai veiktu siltumtrases remontu, pirmdien, 23. janvārī, Raiņa ielā tiks slēgts siltumtrases posms no Andreja ielas līdz Kuldīgas ielai.

 • Siltumenerģijas patēriņš decembrī 0

  Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem 2022. gada decembrī vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza - 0,6 grādus, kas bija par 4,7 grādiem zemāka nekā pērn novembrī un par 0,7 grādiem augstāka nekā 2021. gada decembrī.

 • Siltumenerģijas patēriņš novembrī 0

  Aizvadītajā mēnesī ventspilnieki patērējuši vairāk siltumenerģijas nekā pirms gada, un tas skaidrojams ar nedaudz vēsākiem laika apstākļiem.

 • Pilsētā apkure lētāka nekā novadā 0

  Šajā sezonā arī turpmāk apkure Ventspils novadā būs dārgāka nekā Ventspilī. Novadā jaunie apkures tarifi ir spēkā jau otro mēnesi. Pilsētā jaunie tarifi gaida apstiprināšanu regulatorā, taču, pat ja tos apstiprinās, apkure pilsētniekiem būs krietni lētāka nekā novadniekiem.

 • Arī ''Ventspils siltumam'' būs padome 43

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika atbalstīta padomes izveidošana četru locekļu sastāvā pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'', kā arī atbalstīti ievēlēšanai nominētie padomes locekļu kandidāti.

 • Aizvadīts apkures sezonas pirmais mēnesis 0

  Aizvadīts jaunās apkures sezonas pirmais mēnesis, un, neskatoties uz situāciju, ka daudzviet Latvijā krasi palielinājušies siltumenerģijas tarifi un attiecīgi arī pieaugusi maksa par apkuri, ventspilnieki nav izjutuši centralizētās siltumapgādes pakalpojumu sadārdzinājumu.

 • Ventspilī šoziem apkure dārgāka nekļūs 0

  Ventspilī sākusies apkures sezona, taču ventspilnieki atšķirībā no citu pašvaldību iedzīvotājiem nav izjutuši centralizētās siltumapgādes pakalpojumu sadārdzinājumu. Par to, kā pašvaldības uzņēmums SIA Ventspils siltums sagatavojies šai apkures sezonai un kā globālais energoresursu sadārdzinājums ietekmē uzņēmuma darbību un tā klientus, intervijā stāsta Ventspils siltuma valdes priekšsēdētājs Arnis Uzaris.

 • Var taupīt enerģiju un samazināt rēķinus 0

  Sadārdzinoties energoresursiem, mājsaimniecībām aizvien aktuālāka kļūst siltumenerģijas un elektroenerģijas taupīšana, ar ko tieši saistīta arī maksājumu samazināšanās. Vislabākais kompleksais risinājums ir ēku siltināšana un energoefektivitātes uzlabošana.

 • ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās ēkās pieslēgs apkuri 28

  Pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās ēkās nākamnedēļ sāks pieslēgt apkuri. Līdz 4. oktobrim apkuri pieslēgs visās nedzīvojamās ēkās un nesiltinātās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, bet līdz 5. oktobrim apkures padeve tiks nodrošināta visām siltinātajām dzīvojamajām mājām.

 • No oktobra mainīsies karstā ūdens sagatavošanas izmaksas 5

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' atgādina, ka, atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.524 metodikai par siltumenerģijas maksājamās daļas noteikšanu, no 1. oktobra mainās karstā ūdens sagatavošanas izmaksas, kas ziemas sezonā būs 3,18 EUR/m3 + PVN.

 • ''Ventspils naftā'' notiks mācības 0

  28. septembrī no plkst.11 līdz plkst. 14 SIA ''''Ventspils nafta'' termināls'' rīko kompleksās civilās aizsardzības mācības, kurās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Valsts vides dienests, SIA ''VKT Services'', AS ''Ventbunkers'', PSIA ''Ventspils siltums''. Mācībās tiks imitēts ugunsgrēks rezervuāru parkā.

 • Energoefektīvs mājoklis – zemākas apkures izmaksas 8

  Gatavojoties apkures sezonai, pašvaldības SIA "Ventspils siltums" katlumājās īstenoti ražošanas iekārtu remontdarbi, kā arī organizēti iepirkumi par kurināmā piegādi, lai klientiem nodrošinātu stabilu un nepārtrauktu siltumapgādi.