Tēma: Ventspils siltums

 • Ventas Balss viesis: Aivars Lembergs 32

  "Ventas Balss" pasta kastītē atkal iekrājušies jautājumi partijas "Latvijai un Ventspilij" vadītājam Aivaram Lembergam. Intervijā ziņu portāla redaktorei Madarai Zaļumai viņš asi kritizē premjera nespēju vadīt komandu un ir pārliecināts, ka, kamēr būs šī valdība, nekas nemainīsies.

 • Siltumenerģijas nodrošināšana - dārgs pakalpojums 19

  Lai arī februāris priecēja gan ar baltām sniega ainavām, gan salu, tomēr pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtajiem datiem vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza + 1,3°C, kas bija par 0,3 grādiem augstāka nekā janvārī.

 • Par plānotajām izmaiņām "Ventspils siltums" apkures tarifā (VIDEO) 5

  14. martā norisinājās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konference, kurā Domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un PSIA "Ventspils siltums" valdes priekšsēdētājs Arnis Uzaris informēja par plānotajām izmaiņām PSIA "Ventspils siltums" apkures tarifā.

 • Siltumenerģijas apgādes tarifs aprīlī pieaugs par 62% 0

  Pašvaldības SIA "Ventspils siltums" siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifs no 10. aprīļa pieaugs par 62%, sasniedzot 89 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotā informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

 • Gūtmanis par plānotajām izmaiņām apkures tarifā (VIDEO) 4

  7. martā norisinājās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konference, kurā Domes priekšsēdētāja vietnieks Aigo Gūtmanis informēja par plānotajām izmaiņām PSIA ''Ventspils siltums'' apkures tarifā.

 • Siltumenerģijas patēriņš janvārī par 5% mazāks nekā pirms gada 1

  Ventspilī vidējā āra gaisa temperatūra šā gada pirmajā mēnesī sasniedza +1,0 grādu, un saskaņā ar pašvaldības SIA Ventspils siltums apkopotajiem datiem ventspilnieku kopējais patērētais siltumenerģijas apjoms janvārī sasniedza 21 067 MWh.

 • Siltumenerģijas padeve atjaunota 0

  Saistībā ar konstatēto sūci siltumtrasē pie Raiņa – Kuldīgas ielas krustojuma, pirmdien, 23. janvārī, tika veikts siltumtrases remonts, kā rezultātā vairākām ēkām Raiņa, Andreja, Ģertrūdes un Kuldīgas ielās bija pārtraukta siltumenerģijas padeve.

 • Raiņa ielā plīsusi siltumtrase 1

  Saistībā ar konstatēto sūci siltumtrasē pie ēkas Raiņa ielā 4, nākamnedēļ vairākām ēkām uz laiku būs pārtraukta siltumenerģijas padeve. Lai veiktu siltumtrases remontu, pirmdien, 23. janvārī, Raiņa ielā tiks slēgts siltumtrases posms no Andreja ielas līdz Kuldīgas ielai.

 • Siltumenerģijas patēriņš decembrī 0

  Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem 2022. gada decembrī vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza - 0,6 grādus, kas bija par 4,7 grādiem zemāka nekā pērn novembrī un par 0,7 grādiem augstāka nekā 2021. gada decembrī.

 • Siltumenerģijas patēriņš novembrī 0

  Aizvadītajā mēnesī ventspilnieki patērējuši vairāk siltumenerģijas nekā pirms gada, un tas skaidrojams ar nedaudz vēsākiem laika apstākļiem.