Tēma: Ventspils siltums

 • Siltumenerģijas patēriņš februārī 0

  Aizvadītais februāris ārgaisa temperatūras ziņā šajā apkures sezonā bijis visaukstākais, kā arī aukstākais mēnesis, kas Ventspilī piedzīvots pēdējo trīs gadu laikā. Nedaudz aukstāks laiks vien bijis 2018. gada februārī, kad vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza -4 grādus.

 • Katlumājā Pērkoņu ielā 21 uzstādīs saules paneļus 2

  Pašvaldības SIA Ventspils siltums plāno uzstādīt saules paneļus pašpatēriņa elektroenerģijas ražošanai katlumājā Pērkoņu ielā 21, kas nodrošina siltumenerģijas padevi sociālās aprūpes namam Selga un daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Pērkoņu ielā 13.

 • Katlumajā trauksme, uzņēmumā mierina - tas nebija ugunsgrēks(VIDEO) 9

  Šodien ap pusdienlaiku trauksmes sirēna ieslēdzās "Ventspils Siltuma" katlumājā Brīvības ielā, kurā bija vērojams liels sadūmojums. Notikuma vietā ieradās ari VUGD un citi atbildīgie dienesti. Uzņēmumā skaidro, ka tas nav bijis ugunsgrēka, bet gan tehnoloģiska ķibele.

 • Siltumenerģijas patēriņš šā gada janvārī par 34,7 % lielāks nekā pirms gada 0

  Ventspilī šā gada janvāris āra gaisa temperatūras ziņā bijis aukstākais pēdējo piecu gadu laikā. Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem, janvārī vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza -1,2 grādus, kas bija par 2,7 grādiem zemāka nekā 2020. gada decembrī un par 5,9 grādiem zemāka nekā pērn janvārī.

 • Izaugsme jaunu siltumtīklu būvniecībā 0

  Ventspilī pēdējo gadu laikā intensīvi tiek būvētas siltumtrases, dodot iespēju centralizētajai siltumapgādei pieslēgties jauniem patērētājiem - gan uzņēmumiem un iestādēm, gan privātmāju īpašniekiem. 

 • Pārventas katlumājā notikusī avārija novērsta 5

  Ceturtdien, 31. decembra naktī ap pulksten 01.00 Pārventas katlumājā, Talsu ielā 69, šķeldas padeves konveijera apstāšanās rezultātā, pārstāja darboties abi šķeldas apkures katli. 

 • Noslēgušies būvdarbi Bērzu ielā 12

  Šonedēļ ir noslēgušies būvdarbi būvprojektā ''Bērzu ielas pārbūve posmā no Ganību ielas līdz Zvaigžņu ielai, Ventspilī''.

 • Pārbūvē Abonentu daļas ieejas mezglu 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' teritorijā Talsu ielā 84 šobrīd notiek labiekārtošanas darbi, pārbūvējot Abonentu daļas ieejas mezglu.

 • Ventspilī top jauna siltumtrase 32

  Paplašinot centralizētās siltumapgādes pakalpojuma pieejamību, šobrīd par pašvaldības SIA Ventspils siltums finanšu līdzekļiem tiek būvēta jauna siltumtrase, paredzot siltumtīklu izbūvi bērnudārzam Bitīte, Kuldīgas ielā 134, un topošajam Daudzfunkcionālajam pakalpojumu centram, kas atradīsies Kuldīgas ielā 138.