Tēma: Ventspils siltums

 • Avansa maksājumi par siltumenerģijas pakalpojumu 0

  Tāpat kā citus gadus, arī šovasar pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' piedāvā klientiem pēc savas izvēles veikt avansa maksājumus, lai veidotu naudas līdzekļu uzkrājumu, tādejādi mazinot maksājumu apmēru apkures sezonas laikā.

 • Parakstīts līgums par reģenerācijas iekārtu piegādi 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' parakstījis līgumu ar SIA ''MONUM'' par iekārtu piegādi no atkritumiem iegūtā kurināmā reģenerācijai un infrastruktūras izveidi Ventspilī, Talsu ielā 69.

 • Noslēdzas apkures sezona 5

  Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šonedēļ atslēgs siltumapgādi.

 • Siltumenerģijas patēriņš februārī 0

  Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtajiem datiem, šā gada februārī vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza +2°C, kas bija par 0,7 grādiem augstāka nekā šā gada janvārī.

 • Ventspils siltums atsāk klientu pieņemšanu klātienē 0

  Noslēdzoties valstī izsludinātajai ārkārtējai situācijai, no 1. marta pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' Abonentu daļās Pils ielā 12 un Talsu ielā 84 tiks atsākta klientu pieņemšana klātienē, sniedzot speciālistu konsultācijas.

 • Lai samazinātu apkures izmaksas, siltums ir jātaupa 11

  Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem, Ventspilī vidējā āra gaisa temperatūra janvārī sasniedza plus 1,3 grādus. Savukārt ventspilnieku kopējais patērētais siltumenerģijas apjoms sasniedzis 22 175 MWh, un tas ir par 3,76% mazāk nekā pagājušā gada decembrī, kad vidējā āra gaisa temperatūra bija mīnus 1,5 grādi.

 • Ventspilī otrs lētākais apkures tarifs starp valstspilsētām 7

  Lai gan energoresursu cenas strauji palielinās, pašvaldības SIA Ventspils siltums saviem klientiem jau kopš 2017. gada marta spēj nodrošināt nemainīgi stabilu apkures tarifu – 54,90 eiro par megavatstundu, kas šobrīd ir viens no lētākajiem starp valstspilsētām.

 • Stājies spēkā spriedums «Ventspils siltuma» lietā 38

  Augstākā tiesa (AT) atteikusies ierosināt kasācijas tiesvedību lietā, kurā pērn Kurzemes apgabaltiesa piespriedusi brīvības atņemšanas sodus trim personām par vairāk nekā 1 045 000 eiro piesavināšanos no uzņēmuma "Ventspils siltums" kases.