Tēma: Ventspils siltums

 • «Ventspils siltums» aicina skolēnus ēnot 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' aicina skolēnus iepazīt siltumapgādes uzņēmuma darbinieku profesijas un darba ikdienu, piedaloties karjeras izglītības programmas Ēnu dienās, kas šogad norisināsies 12. februārī.

 • Par siltumu, hokeju un citiem jautājumiem (VIDEO) 1

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par dzīvokļiem, kurus pašvaldība piešķir atsevišķām iedzīvotāju grupām, siltuma rēķiniem un tarifiem, pamestajām ēkām, kuras atrodas pilsētas teritorijā, par hokeja kluba finansēšanu un citiem jautājumiem.

 • Arī šogad būvēs jaunus siltumtīklus 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' šonedēļ parakstījusi būvdarbu līgumu ar SIA ''KONOR'' par jaunu siltumtīklu būvniecību turpat 320 metru garumā.

 • Jaunajai siltumtrasei pieslēgta 1. pamatskola 0

  Jaunizbūvētajai centralizētās siltumapgādes trasei Pļavas ielā pieslēgts jauns objekts - Ventspils 1. pamatskola, kurai līdz šim siltumapgāde tika nodrošināta no lokālās katlumājas, kur kā kurināmais tika izmantotas granulas.

 • Būvēs jaunu siltumtīklu 0

  Pašvaldības SIA Ventspils siltums izsludinājusi iepirkumus par jaunu centralizētu siltumtīklu būvniecību un būvuzraudzības pakalpojuma nodrošināšanu.

 • Vasarnīcu ielas rajonā būvē jaunas siltumtrases 0

  Paplašinot centralizētās siltumapgādes pakalpojuma pieejamību pilsētas iedzīvotājiem, pašvaldības SIA Ventspils siltums, piesaistot gan Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu, gan par uzņēmuma budžeta līdzekļiem Vasarnīcu ielas rajonā būvē jaunas siltumtrases.

 • Tuvojas apkures sezona 4

  Iestājoties vēsākiem laika apstākļiem, par apkures pieslēgšanu daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās iedzīvotāji var lemt jebkurā sev vēlamā laikā.

 • Ventas kreisajā krastā būs pārtraukta kārstā ūdens padeve 0

  Saistībā ar jaunas siltumtrases pieslēgšanu Dzeņu ielas un Atpūtas ielas krustojumā, šā gada 19. septembrī no plkst. 9 līdz plkst.21 būs pārtraukta siltumenerģijas padeve, informē pašvaldības SIA ''Ventspils siltums''.

 • Jaunās siltumtrases sniedz attīstības iespējas 0

  PSIA Ventspils siltums šogad realizē vēl nebijušu projektu – jaunu siltumtrašu posmu būvniecību vairāk nekā 6,5 km garumā. Tas nozīmē, ka būs vairāk nekā 20 jaunu centralizētās siltumapgādes pakalpojuma lietotāju – gan privātās apbūves rajonu iedzīvotāji, gan esošie, kā arī jauni publiskās infrastruktūras objekti.

 • Karstā ūdens padeve ir atjaunota 9

  29. augustā, atjaunota siltumenerģijas padeve Ventas kreisajā krastā, kur karstais ūdens nebija pieejams kopš 26. augusta.

 • Ventas kreisajā krastā plānots karstā ūdens atslēgums 16

  Gatavojoties apkures sezonai, pašvaldības SIA "Ventspils siltums" katlumājās šobrīd tiek veikti ražošanas iekārtu tehniskās profilakses remontdarbi, lai apkures sezonā klientiem varētu nodrošināt stabilu un nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojuma pieejamību.

 • Par strūklakām, siltumu, ceļiem un citiem jautājumiem (VIDEO) 2

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pilsētas strūklakām, nūjošanas pasākumiem un kāpēc tos rīko tieši pilsētas ielās, sportistu nometnēm, par ''Ventspils siltuma'' attīstības plāniem un citiem jautājumiem.