Tēma: Ventspils siltums

 • Ventas kreisajā krastā atjaunota siltumenerģijas padeve 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils siltums’ informē, ka Ventas kreisajā krastā, kur 21. jūlijā no plkst. 8 objektos ar centralizēto siltumapgādi nebija karstais ūdens, siltumenerģijas padeve karstā ūdens sagatavošanas nodrošināšanai tika atjaunota vēl pirms plānotā termiņa – jau 21. jūlija vakarā.

 • Ventas kreisajā krastā nebūs karstā ūdens 7

  Uzņēmums "Ventspils siltums" informē, ka saistībā ar plānotajiem remontdarbiem katlumājā Brīvības ielā 38 un Sarkanmuižas dambī 1 paredzētās maģistrālās siltumtrases noslēgarmatūras nomaiņu, nākamnedēļ - no 21. jūlija plkst. 8 līdz 22. jūlija plkst. 7 Ventas kreisajā krastā būs pārtraukta siltumenerģijas padeve karstā ūdens sagatavošanai.

 • Pārventā dažām ēkām uz laiku nebūs karstā ūdens 0

  Saistībā ar siltumtrases ievada remonta darbiem daudzdzīvokļu dzīvojamajā mājā Rindas ielā 44 nākamo trešdien, 7. jūlijā, no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00 būs pārtraukta siltumenerģijas piegāde vairākām dzīvojamajām mājām Ventas labajā krastā.

 • Ekspluatācijā nodoti jaunizbūvētie siltumtīkli 0

  Šopavasar ekspluatācijā nodoti jaunizbūvētie siltumtīkli ēkām Riņķa ielā 52, Pils ielā 12 un Tirgus ielā 8, kuru būvniecība īstenota ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu.

 • Siltumenerģijas patēriņš aprīlī 0

  Saražotais siltumenerģijas apjoms šīs apkures sezonas noslēdzošajā mēnesī salīdzinājumā ar martu bijis par 16,12% mazāks. Ventspilnieku kopējais patērētais siltumenerģijas apjoms aprīlī sasniedza 15 171 MWh un tas ir par 429 MWh mazāk nekā 2017. gadā, kad vidējā āra gaisa temperatūra sasniedza +4,2 grādus.

 • Šonedēļ tiek noslēgta apkures sezona 12

  Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šonedēļ atslēgs siltumapgādi.

 • Siltumenerģijas patēriņš martā 4

  Ventspilī šā gada pirmais pavasara mēnesis laika apstākļu ziņā bijis vēsākais pēdējo trīs gadu laikā, bet par 4,3 grādiem siltāks nekā mēnesi iepriekš.

 • Siltumenerģijas patēriņš februārī 0

  Aizvadītais februāris ārgaisa temperatūras ziņā šajā apkures sezonā bijis visaukstākais, kā arī aukstākais mēnesis, kas Ventspilī piedzīvots pēdējo trīs gadu laikā. Nedaudz aukstāks laiks vien bijis 2018. gada februārī, kad vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza -4 grādus.

 • Katlumājā Pērkoņu ielā 21 uzstādīs saules paneļus 2

  Pašvaldības SIA Ventspils siltums plāno uzstādīt saules paneļus pašpatēriņa elektroenerģijas ražošanai katlumājā Pērkoņu ielā 21, kas nodrošina siltumenerģijas padevi sociālās aprūpes namam Selga un daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Pērkoņu ielā 13.

 • Katlumajā trauksme, uzņēmumā mierina - tas nebija ugunsgrēks(VIDEO) 9

  Šodien ap pusdienlaiku trauksmes sirēna ieslēdzās "Ventspils Siltuma" katlumājā Brīvības ielā, kurā bija vērojams liels sadūmojums. Notikuma vietā ieradās ari VUGD un citi atbildīgie dienesti. Uzņēmumā skaidro, ka tas nav bijis ugunsgrēka, bet gan tehnoloģiska ķibele.