Tēma: Ventspils siltums

 • No oktobra mainās karstā ūdens sagatavošanas izmaksas 0

  Atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.524 metodikai par siltumenerģijas maksājamās daļas noteikšanu, no 1. oktobra mainās karstā ūdens sagatavošanas izmaksas, kas ziemas sezonā būs 3,18 EUR/m3 + PVN.

 • VNĪ apsaimniekotajās ēkās pieslēdz apkuri 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās dzīvojamās ēkās šonedēļ sāks pieslēgt apkuri. Tā kā aizvadītajā nedēļā laika apstākļi, īpaši naktīs kļuva jūtami vēsāki, pēc klientu pieprasījuma apkures pieslēgšana tika uzsākta nedzīvojamās ēkās un atsevišķās dzīvojamās mājās.

 • Gatavošanās apkures sezonai 0

  Gatavojoties jaunajai apkures sezonai, pašvaldības SIA Ventspils siltums katlumājās šovasar veikti ražošanas iekārtu tehniskās profilakses remontdarbi, kā arī organizēti iepirkumi par kurināmā piegādi katlumājām, lai klientiem varētu nodrošināt stabilu un nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojuma pieejamību.

 • Noskaidroti kurināmā piegādātāji 0

  Gatavojoties 2021./2022. gada apkures sezonai, pašvaldības SIA Ventspils siltums konkursa kārtībā izvēlējusies kurināmā piegādātājus.

 • Ventas kreisajā krastā atjaunota siltumenerģijas padeve 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils siltums’ informē, ka Ventas kreisajā krastā, kur 21. jūlijā no plkst. 8 objektos ar centralizēto siltumapgādi nebija karstais ūdens, siltumenerģijas padeve karstā ūdens sagatavošanas nodrošināšanai tika atjaunota vēl pirms plānotā termiņa – jau 21. jūlija vakarā.

 • Ventas kreisajā krastā nebūs karstā ūdens 7

  Uzņēmums "Ventspils siltums" informē, ka saistībā ar plānotajiem remontdarbiem katlumājā Brīvības ielā 38 un Sarkanmuižas dambī 1 paredzētās maģistrālās siltumtrases noslēgarmatūras nomaiņu, nākamnedēļ - no 21. jūlija plkst. 8 līdz 22. jūlija plkst. 7 Ventas kreisajā krastā būs pārtraukta siltumenerģijas padeve karstā ūdens sagatavošanai.

 • Pārventā dažām ēkām uz laiku nebūs karstā ūdens 0

  Saistībā ar siltumtrases ievada remonta darbiem daudzdzīvokļu dzīvojamajā mājā Rindas ielā 44 nākamo trešdien, 7. jūlijā, no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00 būs pārtraukta siltumenerģijas piegāde vairākām dzīvojamajām mājām Ventas labajā krastā.

 • Ekspluatācijā nodoti jaunizbūvētie siltumtīkli 0

  Šopavasar ekspluatācijā nodoti jaunizbūvētie siltumtīkli ēkām Riņķa ielā 52, Pils ielā 12 un Tirgus ielā 8, kuru būvniecība īstenota ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu.

 • Siltumenerģijas patēriņš aprīlī 0

  Saražotais siltumenerģijas apjoms šīs apkures sezonas noslēdzošajā mēnesī salīdzinājumā ar martu bijis par 16,12% mazāks. Ventspilnieku kopējais patērētais siltumenerģijas apjoms aprīlī sasniedza 15 171 MWh un tas ir par 429 MWh mazāk nekā 2017. gadā, kad vidējā āra gaisa temperatūra sasniedza +4,2 grādus.

 • Šonedēļ tiek noslēgta apkures sezona 12

  Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šonedēļ atslēgs siltumapgādi.