Tēma: Ventspils siltums

 • Ventspilī top jauna siltumtrase 7

  Paplašinot centralizētās siltumapgādes pakalpojuma pieejamību, šobrīd par pašvaldības SIA Ventspils siltums finanšu līdzekļiem tiek būvēta jauna siltumtrase, paredzot siltumtīklu izbūvi bērnudārzam Bitīte, Kuldīgas ielā 134, un topošajam Daudzfunkcionālajam pakalpojumu centram, kas atradīsies Kuldīgas ielā 138.

 • Par siltuma aktualitātēm 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Riņķa ielā būvēs jaunus siltumtīklus 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' parakstījusi būvdarbu līgumu par jaunu siltumtīklu būvniecību un būvuzraudzības pakalpojuma nodrošināšanu.

 • Siltuma ražošana kļūst tīrāka un lētāka 12

  Trīsdesmit gadu laikā pilsētas siltumapgādes sistēma pilnībā tika atjaunota, modernizēta, kļuva efektīvāka, turpinot savu attīstību arī šodien. Centralizētās siltumapgādes pakalpojumi šobrīd ir pieejami ne tikai daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, bet arī privātās apbūves rajonos.

 • Veidos infrastruktūru sadzīves atkritumu pārstrādāšanai kurināmajā 0

  Pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" izsludinājusi atklātu konkursu par kurināmā reģenerācijas iekārtu piegādi un ar to saistītās infrastruktūras izveidi Ventspilī, Talsu ielā 69. Darījuma paredzamā līgumcena bez pievienotās vērtības nodokļa ir 14 359 000 eiro.

 • Brīvības ielā plīsusi siltumtrase 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' informē, ka šorīt, 15. septembrī, Brīvības ielā konstatēts siltumtrases plīsums, tāpēc vairākām mājām šajā Ventas kreisā krasta rajonā no plkst. 9 līdz plkst. 20 nebūs karstā ūdens padeve.

 • Katlu mājās notiek tehnoloģisko iekārtu apkope 0

  Ventspils siltuma katlu mājās šobrīd tiek veikti ražošanas iekārtu tehniskās profilakses remontdarbi, lai apkures sezonā klientiem varētu nodrošināt stabilu un nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojuma pieejamību.

 • Avansa norēķinu iespējas par siltumenerģijas pakalpojumu 6

  Lai arī apkures sezona noslēgusies un šobrīd par apkuri vairs nav jāmaksā, uzņēmums Ventspils siltums, tāpat kā citus gadus, arī šovasar piedāvā klientiem pēc savas izvēles veikt avansa maksājumus, lai izveidotu naudas līdzekļu uzkrājumu, tādējādi mazinot maksājumu apmēru apkures sezonas laikā.

 • Izbūvēta siltumtrase tirdzniecības centram Lidl 18

  Īstenojot jaunu siltumtrašu būvniecības projektu, šajā pavasarī no Zvaigžņu ielas izbūvēts siltumtrases atzars 136 metru garumā, lai nodrošinātu centralizētās siltumapgādes pieslēgumu topošajam tirdzniecības centram Lidl, kas atradīsies Kuldīgas ielā 90.