Ventspilī saskaņā ar SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" rīcībā esošo informāciju līdz trešdienas plkst.17 nav apstiprināts neviens inficēšanās gadījums ar Covid-19, tomēr iedzīvotājiem jāturpina būt piesardzīgiem un atbildīgiem, informēja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Viola Grinvalde.

Papildu piesardzības pasākumiem iedzīvotājus aicina necelt paniku gadījumos, kad novērojamas ar Covid-19 profilakses un ierobežošanas pasākumiem saistītas aktivitātes, piemēram, medicīnas darbinieki spectērpos. Ikvienā jomā, un jo īpaši veselības aprūpē ir ieviesti papildus drošības un piesardzības pasākumi, lai aizsargātos no iespējamas inficēšanās, atgādina medicīnas iestādes pārstāve.

Runājot par iepriekš infektoloģijas nodaļā ievietotajiem pacientiem, slimnīcas darbinieki vērš uzmanību uz to, ka līdz šim atsevišķi pacienti ar koronavīrusam līdzīgiem simptomiem tikuši ievietoti slimnīcas infektoloģijas nodaļā uz laiku līdz analīžu rezultātu saņemšanai. "Līdz šim inficēšanās ar Covid-19 nevienam iedzīvotājam nav apstiprināta, tai skaitā pacientiem, kuri uz analīžu rezultātu gaidīšanas brīdi bija ievietoti Infektoloģijas nodaļā, un patlaban no infektoloģijas nodaļas visi pacienti ir izrakstīti, skaidroja Grinvalde.

Sadarbībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), kopumā slimnīcā veiktas analīzes 16 pacientiem ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19 un līdz šim nevienam pacientam infekcija nav apstiprināta.

Atbilstoši SIA "Centrālā Laboratorija" sniegtajiem datiem, otrdien, 24.martā atvērtajā mobilajā analīžu pieņemšanas punktā Ventspilī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, Inženieru ielā 60, līdzās Infekciju slimību nodaļai, veiktas analīzes 19 personām. Analīžu rezultāti "Centrālās Laboratorijas" personālam nav pieejami, skaidroja Grinvalde.

Lasi vēl