Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir lieliski piemērots, lai veiktu dzīvesvietas ģenerālo tīrīšanu un atbrīvotu to no visa liekā un nevajadzīgā, kā arī nemanāmi rodas vēlme izdarīt kādu labu darbiņu un iepriecināt citus, tāpēc pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts aicina izvērtēt mājās esošo grāmatu krājumus un vairs nevajadzīgās nogādāt kādā no grāmatu apmaiņas punktiem. Lai radītu īstu svētku noskaņu, ievieto grāmatā novēlējumu nākamajam lasītājam!

Šī gada vasarā pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts pirmo reizi nolēma organizēt makulatūras savākšanas akciju. Akcijas laikā tika savākti 2600 kg makulatūras, no kuras liela daļa bija grāmatas. Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts ir pārliecināta, ka grāmata ir nemainīga vērtība jebkurā laikmetā, tāpēc tika nolemts veidot grāmatu apmaiņas punktus šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a, dodot iespēju laukumos nogādātajām grāmatām ceļot pie jauniem lasītājiem.

Grāmatu apmaiņas punkti ātri vien ieguva lielu atsaucību no iedzīvotāju puses – grāmatas regulāri tiek gan atvestas, gan mainītas. Ventspilnieku atsaucības pamudināti, pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts sadarbībā ar pašvaldības SIA Ventspils reiss šī gada septembra sākumā izveidoja vēl vienu grāmatu apmaiņas punktu Kuldīgas ielā 5 – Ventspils autoostā, kur grāmatas ir labs laika kavēklis, gaidot savu reisu.

Īpaši pieprasītas ir bērnu grāmatas – visvairāk Ventspils autoostas grāmatu apmaiņas punktā, kur tās ātri vien pazūd no plauktiem. Grāmatu apmaiņas punktu lietošanas noteikumi vēl joprojām paliek nemainīgi – katrs interesents var ielikt skapī sev vairs nevajadzīgu grāmatu un paņemt lasīšanai kādu no citu atnestajām grāmatām, nevienam par to neatskaitoties.

Šķiroto atkritumu savākšanas laukumu darba laiks: no plkst. 10.00 līdz 19.00, izņemot pirmdienas.

Ventspils autoostas darba laiks: katru dienu no plkst. 5.00 līdz 20.00.

Foto: Ventspils autoostā grāmatas ir labs laika kavēklis, gaidot savu reisu.

Apmaksāta informācija

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: