Kārtējam mācību gadam noslēdzoties, vairākās Ventspils izglītības iestādēs tiks veikti remontdarbi. Šobrīd jau uzsākta Ventspils 2. pamatskolas sporta un aktu zāles atjaunošana, savukārt Ventspils Pārventas pamatskolā sākta zēnu mājturības un tehnoloģiju kabinetu atjaunošana.

2. pamatskolā atjauno sporta un aktu zāli, kā arī tās palīgtelpas, veicot telpu kosmētisko remontu. Tāpat zālē izbūvēs ventilācijas sistēmu un atjaunos siltumapgādes sistēmu. Lai nodrošinātu pilnvērtīgas sporta nodarbības, uzstādīs arī jaunu sporta inventāru – vingrošanas solus, zviedru sienu, basketbola grozus, volejbola tīklu un vingrošanas trapeci. Skolas pagalmā tiks paaugstināts arī basketbola laukuma nožogojums.

Pārventas pamatskolā atjauno zēnu mājturības un tehnoloģiju kabinetus skolas cokolstāvā, kuros veiks grīdas seguma un durvju maiņu, izbūvēs jaunu elektroinstalāciju un nomainīs radiatorus, tāpat iegādāsies arī jaunus darba galdus un aprīkojumu mācību priekšmeta vajadzībām.

Remontdarbi šovasar plānoti arī Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā, atjaunojot meiteņu mājturības kabinetu, skolas ēkā izbūvējot divas telpas metodiskā darba nodrošināšanai, kā arī jaunu ķīmijas kabinetu, jaunu fizikas kabinetu un divas garderobes pie skolas centrālās ieejas. Vienlaikus ar šiem būvdarbiem skolas vēsturiskajā ēkā notiks cokola sanācijas un hidroizolācijas darbi.

2. vidusskolā tiks veikts sešu mācību kabinetu remonts skolas 1. un 2. stāvā. Šajos stāvos veiks arī elektroapgādes sistēmas atjaunošanu, ugunsgrēka automātiskās atklāšanas un apziņošanas sistēmas izbūvi, kā arī balss apziņošanas sistēmas izbūvi. 6. vidusskolas 2. stāvā tiks remontēti divi informātikas kabineti un mūzikas kabinets, bet skolas 3. stāvā – angļu valodas un vēstures kabineti. Šajā stāvā tiks veikta arī elektroapgādes sistēmas atjaunošana, kā arī ugunsgrēka automātiskās atklāšanas un apziņošanas un balss apziņošanas sistēmu izbūve.

Skolās turpinās arī informācijas un komunikāciju tehnoloģiju infrastruktūras izbūve. Šajā vasarā tā notiks Pārventas pamatskolas 2. stāvā, ģimnāzijas 1. stāvā, 2.vidusskolas 1. un 2. stāvā, 4. vidusskolas 3. stāvā, kā arī 6. vidusskolas 3. stāvā.

Remontdarbi notiks arī pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs. Tiks remontētas PII “Margrietiņa” 10. grupas telpas, kā arī PII “Zvaigznīte” 5. grupas telpas. PII “Varavīksne” tiks veikts virtuves telpu remonts un vēdināšanas sistēmas atjaunošana.

Visās izglītības iestādēs, kurās tas nepieciešams, tiek atjaunots arī sporta un rotaļu inventārs, rotaļu nojumes, soliņi, atkritumu urnas, ieejas lieveņi un ēku fasādes.

Plānots, ka kopējās būvdarbu izmaksas visās izglītības iestādēs sastādīs teju 1,3 miljonus eiro.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: