Šogad otro reizi norisināsies pasākums Ventspils Jauniešu gada balva 2019 „9 personības”. Pasākuma mērķis ir apzināt un apbalvot Ventspils pilsētas aktīvākos jauniešus, jauniešu neformālās un formālās organizācijas, jauniešu atbalstītājus un veiksmīgāko skolēnu mācību uzņēmumu.

Konkurss startēs jau pagājušajā gadā iepazītajās nominācijās: „Gada aktīvists”, „Gada biznesa haizivs”, „Gada darba rūķi”, „Gada atbalsts”, „Gada melodija”, „Gada atlēts”, „Gada daiļrade”, „Gada zinātājs”, kā arī jaunā nominācijā: „Gada dzīvīgums”.

Konkurss notiek divās kārtās. Pirmā ir anketu iesniegšana, kurā pretendentus nominācijām var izvirzīt ikviens - par kādu nominācijai atbilstošu personu vai par sevi. Nominācijām var kandidēt jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, bet nominācijā „Gada atbalsts” vecuma ierobežojums nav noteikts. Otrajā kārtā konkursa žūrija izvērtē iesniegtās kandidatūras un izvēlas uzvarētājus.

Izvirzot kandidātu nominācijai, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kas elektroniski pieejama Ventspils Jauniešu portālā www.jauniesi.ventspils.lv (pieteikuma anketa) vai drukātā veidā Ventspils Jauniešu mājā un skolu pašpārvaldēs.

Anketas var iesniegt līdz 31. martam. Ar nomināciju aprakstiem un konkursa nolikumu var iepazīties, aizpildot anketu vai Ventspils Jauniešu portālā.

Ventspils Jauniešu gada balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 9. maijā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: