Savu rezultatīvāko spēli ASV studentu čempionātā aizvadījusi Ventspils basketboliste Luīze Šepte, palīdzot Dienvidfloridas Universitātes Bulls svinēt uzvaru (59:48) pār Talsas komandu.

Ventspilniece bija viena no trim komandas spēlētājām, kas laukumā pavadīja visas 40 minūtes (vairākas basketbolistes ārstē nopietnas traumas), turklāt viņai izdevās nospēlēt savu līdz šim produktīvāko maču. Luīze guva 16 punktus (no spēles 5/10, soda metieni 6/8), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bloķēja četrus metienus (!) un pārķēra divas piespēles.

Februārī Bulls aizvadījusi četras spēles, dalot uzvaras un zaudējumus uz pusēm, bet visā sezonā 25 mačos komandai ir 13 panākumi. Ventspilniece līdz šim laukumā devusies 12 spēlēs, no kurām desmit sākusi starta sastāvā, vidēji aizvadot vairāk nekā 30 minūtes un gūstot 5,6 punktus.