Apaļajai Ventspils jubilejai tuvojoties, sācies lielais dāvanu saiņošanas laiks.

 Viena no tām top Saules ielā desmit, Ventas Balss redakcijā. Vairāk nekā 100 lappušu biezs ekskluzīvs žurnāls! Mūsu kvalitātes zīme būs mūsu varoņi – augstāko aprindu pārstāvji, uzņēmēji, zinātnieki, mākslinieki, sportisti.

Neizpaliks arī personiskāka saruna pie vīna glāzes ar jubilāres ilggadējo dzīvesbiedru Aivaru Lembergu. Redzēsim, kādi izskatās 20 varas gadi viņa bilžu albumā.

Redzēsim arī ļoti daudz ko citu.

Vai zinat, kāpēc miljonāram un fk Ventspils īpašniekam Bespalovam mājās ir izbāzts zilonis? Ka skandalozais finanšu analītiķis Smirnovs nevar apprecēties, jo galvā viena vienīga makroekonomika. Ka uzņēmējs Čamanis ir vieglāks par savu suni. Par daudz vīriešu? Nebūt ne. Žurnālā būs ievērota dzimumu līdztiesība.

Topi, nekustamo īpašumu apskati, kvalitatīvas fotosesijas pazīstamā mākslinieka Aivja Klajuma izpildījumā. Burvīgi mīlasstāsti. Valtenbergu pāris. Uzņēmējs un sporta mecenāts Viktors Dergačs ar savu jauno sievu.

TV dīva Gonda ļausies krāsu valdzinājumam un aģitēs pilsētas sievietes atmest latvisko pelēcību! Bet Agnese Jansone-Freiberga ļaus noskatīties viņas vakara meikapa tapšanā.

Piedāvāsim arī šādas tādas pikantērijas, kuru ieturēšanu labas gaumes robežās kontrolēs neviens cits kā vēstures autoritāte Ingrīda Štrumfa. Īpašu pārsteigumu lasītājiem gatavo arī Ventspilī pazīstamā grafiķe Mārīte Kluša.

Protams, vēriens un profesionālās ambīcijas, kas nepieciešams šāda izdevuma radīšanai ir nopietns izaicinājums visai radošajai komandai – žurnālistiem, fotogrāfiem, māksliniekiem, galvenajam redaktoram Imantam Vīksnem.

Glancētā, vairāk nekā 100 lappuses biezā žurnāla cena mazumtirdzniecībā būs Ls 3, abonentiem lētāk – un, protams, papildus arguments abonēšanai fantastiskais stila divritenis. Abonējot žurnālu "Ventspils VIP" un laikrakstu "Ventas Balss" šā gada augustam, laimē ekskluzīvu velosipēdu Electra Indy 3. Cena abonentiem - Ls 2,50.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: