Par investīcijām draudzīgāko republikas nozīmes pilsētu atzīta Ventspils, kurai seko Valmiera, bet trešajā vietā ierindojas Liepāja, liecina Latvijas Biznesa savienības prezentētais indekss "Investīcijām draudzīgākā pašvaldība".

Indekss "Investīcijām draudzīgākā pašvaldība" balstās uz reģionu apkopoto pašvaldību pašnovērtējumu, aktivitāti uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras veidošanā un pašvaldību teritorijā esošo uzņēmumu finanšu-ekonomiskajiem rādītājiem.

Latvijas Biznesa savienības padomes priekšsēdētāja Elīna Egle pasākumā pateicās Latvijas pašvaldībām par sniegto atbalstu mazajiem uzņēmumiem, norādot, ka tieši tās nereti rosina mazos uzņēmumus uzsākt biznesu.

Pēc viņas sacītā, indekss ir iespēja iegūt visaptverošu skatījumu par finanšu un ekonomiskajiem rādītājiem, kā arī paraudzīties uz pašvaldību paveikto un darāmajiem darbiem, lai pašvaldības justos labi un attīstītos.

Vides reģionālās un attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš indeksa prezentācijā pauda gandarījumu par pašvaldību doto ieguldījumu investīcijām draudzīgas vides nodrošināšanā un novēlēja nākamajā valsts simtgadē tām paveikt vēl vairāk.

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēža padomniece uzņēmējdarbības jautājumos Andra Feldmane indeksa prezentācijā pauda pārliecību, ka pašvaldības ar savu paveikto ir vistuvāk cilvēkiem un uzņēmējiem, rīkojot atbalsta pasākumus uzņēmējiem, grantus, mājražotāju tirdziņus, nodrošinot iedzīvotājiem īres dzīvokļus, atbalstot sociālo uzņēmējdarbību. Vienlaikus viņa piebilda, ka šajā kontekstā būtu nepieciešams lielāks valdības atbalsts.

Lasi vēl

Komentāri (11)

 • -4
  Ivars Jansons Pirms 5 dienām, 18 stundām

  Va ta tas ir tas pats Vītoliņš??? Kāpēc vēl nav pensijā???

 • -7
  keda Pirms 5 dienām, 18 stundām

  Nedo dies, aiziet pensijā un saiet jansonā. Strādāsim labāk līdz nāve mūs šķir!

 • -2
  Margrieta. Pirms 5 dienām, 16 stundām

  Kamdēļ tad šamējam penzijā,iet,kad ienākumi tīri brangi,strādājot domē?
  http://www.ventspilnieks.lv/zinas/visu-pasvaldibu-vidu-lembergam-nesamerigi-vislielakie-ienakumi-vitolins-tresais-turigakais/

 • 0
  Egils Liepins Pirms 5 dienām, 9 stundām

  Jā, tas ir tas pats Vītoliņš, kurš iepeldēja Ventspilī reizē ar Lembergsu kaut kad 1988. gadā, nosēdēja viņam pie sāniem visus šos gadus un pilnīgi neko nevar pateikt par Lembergsa noziedzīgajām darbībām. Toties alga lielāka nekā premjeram.

 • -3
  sranskis Pirms 5 dienām, 9 stundām

  Janson, kā izgāzies ar čehu mēbelēm labāk pastāsti!

 • -2
  Ivars Jansons Pirms 5 dienām, 16 stundām

  Keda, keda, kā tu no zābaka uzkalpoji par boti? Lūdzu, pasveicini kuratoru Vītoliņu, un arī kuratoru Blumbergu. Viņu cilvēkmīlestība nav izmērāma, tāpat, kā SMAKAS ostā!!!

 • -6
  keda Pirms 5 dienām, 15 stundām

  Cik ta bieži paskaties Ladmaņa kameras video , kur par kancerogēniem stāsti un kur domē huļiganku taisi? Silda vecumdienās tā doma, ka lieli kungi izvēlējuši par savu ruporu, ne?
  Starp citu, nopietns jautājums - kad un kāpēc tika pieņemts lēmums par pārcelšanos uz Ventspili? Tak neesi vietējais, bet tagad sanāk te pēc paša izvēlēs veselību maitāt.

 • -6
  keda Pirms 5 dienām, 15 stundām

  Es te skatos, lec kā īleni no maisa tās pašas kompānijas advokāti :) Nah Nahs citā tēmā, 'šite Margrieta - tie maz ir 2 dažādi cilvēki? :D

 • 0
  Barons Pirms 5 dienām, 13 stundām

  ked kundz.
  Būs izlasit Portāl lietošan Noteikums:
  https://www.ventasbalss.lv/lietosanas-noteikumi
  Tur neir rakstit,cig Vārd drīkst būt,kaut vai astoņdesmit.
  Un es ar būs aizstāvet Janson kung,jo viņ ir pret Lemberg Patvaldib,le zinat.

 • -7
  keda Pirms 5 dienām, 13 stundām

  :D vienīgais, ko viņš grib, tas ir kliedēt savu garlaicību un nesajuties vientuļš :)

 • -3
  Ivars Jansons Pirms 5 dienām, 8 stundām

  Draudzīgs padoms botei - turpini rūpīgi skatīties tos video, parādot tos pēc iespējas lielākam skaitam Vītoliņa elektorātam. Paliksi slavens. Tu vari nākt arī filmēties pie mūsu īpašuma, kur uzņemtas daudzas epizodes LPSR mākslas filmai " Jūras vārti ". P. S. Mūsu radinieki priekšlaicīgi mira no briesmīgā apdraudējuma veselībai un dzīvībai, ko sarūpēja infrastruktūras neveiksminieks...Kārlis Brūders bija Kārbiņu ceha galvenais inženieris... Turpinājums sekos, nāc un izdari labu darbu, - uzņem jaunu video... VZKK skurstenis atkal ir sagāzts!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: