Janvāra vidū Rīgā tiks prezentēta grāmata, kuras autors ir politiķis Aivars Lembergs. "Grāmata ir par dzīvi. Es domāju, ka tā ir interesanta un raksturo Latviju kā absolūti beztiesisku valsti. Tur netiek dots vērtējums.

Grāmatā ir iespēja izlasīt un pašam dot vērtējumu. Tas, protams, var atšķirties arī no tā, ko es domāju. Tā nav propaganda, tie ir fakti," par gaidāmo grāmatu pastāstīja Lembergs.

Grāmata tiks izdota latviešu, krievu un angļu valodās. Tās atvēršana paredzēta 17. janvārī Rīgā, bet vieta vēl neesot precīzi zināma.

TV3 iepriekš ziņoja, ka tās rīcībā nonākuši materiāli no grāmatas angļu versijas "Crooks in Lembergs's shoes" ("Blēži Lemberga kurpēs"). Grāmatā atrodamas vairākas shēmas, kurās iekļauti Ventspils tranzīta biznesa uzņēmumi, kā arī piesaukts šveiciešu advokāta un Lemberga oponenta Rudolfa Meroni vārds. Īpaša loma atvēlēta Ģenerālprokuratūrai un fotogrāfijās redzams prokurors Juris Juriss.

Kā preses konferencē informēja Lembergs, pašlaik topot vēl otra grāmata. Tajā būšot apkopoti tiesību pārkāpumi pret viņu krimināllietas iztiesāšanas gaitā. "Par visādiem kāzusiem tādā starptautiskā izpratnē - arī par to būs grāmata. Šobrīd ir apkopoti, bet vēl nav pabeigti 700 piemēri - manu tiesību pārkāpumi. No tiem jāatlasa interesantākie," sacīja Lembergs.

Komentāri (15)

 • -2
  gunča Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Viņam vajadzētu dot iespēju divdesmit gadu garumā rakstīt grāmatu,un kad mūža nogalē nāks ārā no čoka,tad lai prezentē.Ja neiznāks ārā,tad nekāds zaudējums nebūs,bet iekšā jāiet ir obligāti.

 • -3
  Vilis Skuja Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Un šī grāmata kļūs par obligātās literatūras sarakstā iekļaujamu visās Ventspils skolās!
  Līdzīgi kā savā laikā PSKP CK ģenerālsekretāra Leonīda Iļjiča Brežņeva "sarakstītās"" 3 grāmateles-"Mazā zeme","Atdzimšana" un "Neskartā zeme".

 • -10
  keda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Laikam biji cītīgs Leoīda Iļjiča darbu lasītājs un tagad arī alksti kādu "obligāto" literatūru.

 • 0
  Nah Nahs. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  >>keda.
  Šoreiz nevajag ironizēt-bija skolas programmās Brežņeva darbi,bija!Pat izlaiduma eksāmenā sacerējumā viens temats ar tiem saistīts!

 • -1
  gunča Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Gandrīz visiem tautu tēviem ir grāmatas,kopotie raksti,memuāri un visādi citādi vervelējumi.Ir arī par viņiem grāmatas,kuras ir rakstījuši visādi sistēmām tur iekšā līdēji,piemēram,"Cilvēks Godmanis".Atzinības vērta ir L.Lapsas grāmata "Va(i)ras virtuve",bet tādi,gandrīz atklāsmes nesoši darbi ir maz.Kas attiecas uz visu līmeņu kampējiem,tad viņiem vienīgā saskarsme varētu būt ar tādu grāmatu,ko sauc par Kriminālkodeksu.

 • -1
  karlito Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jā,grūti būt moceklim..

 • 0
  aivars Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  gunča, tu gadījumā nav novadnieks???

 • 0
  gunča Pirms 6 dienām, 22 stundām

  Jā,esmu Novadnieks.Man prieks par tavu un viena otra cita komentētāja attapību.Tā kā būšu kā dadzis acī arī turpmāk visiem tiem,kuriem nav sadzīvošana ar veselo saprātu.

 • -1
  Barons Pirms 6 dienām, 21 stundas

  gunč kung/Novadniek kung
  Man to bij zinat un saprast jau no pašš iesākum.
  Nekād Pilten džoker viņ nav bijuš novākt,le zinat.

 • 0
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Maz ticams, ka iztika bez līdzautora :)

 • 0
  Parteigenosse Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  http://188.68.49.144/?p=41156

 • 0
  reku Pirms 6 dienām, 17 stundām

  Vai nav par agru grāmatu rakstīt?Ko darīs cietumā?Ādolfs Hitlers savu "Mein Kampf" arīdzan rakstīja,cietumā atrodoties.

 • 0
  gunča Pirms 6 dienām, 16 stundām

  Ādolfam bija MEIN KAMPF,Ventspils fīreram jāraksta ES KAMPJ.

 • 0
  Nah Nahs. Pirms 6 dienām, 16 stundām

  Gunčam žetons!!!

 • 0
  Svētais Hermanis Pirms 3 dienām, 9 stundām

  Man patīk,ka Gunč izsakās. Pareiz, piekrīt!
  Lembergs saka,ka Latvija ir absolūti beztiesiska valsts un 700 tiesīb pārkāpumi! Kāds latvijas pilsonis kaut ko pārkāpj, mūs soda.
  Katram pienākas ,ko pelnījis. Par 700 tiesību pārkāpumiem sen jau bij jābūt citur. Prokurors Juris Jurašs ir tiesīgi sakarīgs!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: