Ilggadējā AS "Ventspils nafta" sabiedrisko attiecību un reklāmas vadītāja Gundega Vārpa atsaukusi savu tiesā iesniegto prasību pret uzņēmumu par atjaunošanu amatā.

Līdz ar to Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa vakar nolēma izbeigt tiesvedību viņas prasībā pret uzņēmumu, ziņo LETA.

Vārpa sacīja, ka viņa lūgusi tiesu izbeigt tiesvedību šajā lietā, jo pēc tam, kad viņa iesniegusi prasību tiesā, AS „Ventspils nafta” prasību atzinusi un atzinusi arī to, ka Vārpa ir uzņēmuma darbiniece.

Vārpa pauda viedokli, ka tad, ja viņa nebūtu vērsusies tiesā, situācija no uzņēmuma puses būtu "pagriezta savādāk".

Jau ziņots, ka Vārpa intervijā laikrakstam "Ventas Balss" stāstīja, ka šā gada februāra sākumā savā e-pastā saņēmusi nekorektu vēstuli no VN valdes priekšsēdētāja Saimona Bodija.

"Vēstulē bija trīs teikumi, kuru būtība bija tāda: ja es vēl neesmu dzirdējusi, tad viņš mani atbrīvo no darba nekavējoties; mana uzvedība viņam nav pieņemama; līdz vakaram man ir jāatbrīvo kabinets... Manu darba vietu likvidēja. Visas mēbeles un manas personīgās mantas tika iznestas no kabineta, un man nav zināms, kur tās šobrīd atrodas."

Sākumā Vārpai mutiski piedāvāts vienoties par darba attiecību pārtraukšanu, pēc tam vienpusējā kārtībā šis piedāvājums tika atsaukts. Šīs rīcības iemesli nav paskaidroti.

Viņa arī atklāj, ka jau pēc tam, kad viņas prasības pieteikumu bija saņēmusi tiesa, darba devējs atsūtījis vēstuli, kurā apliecina, ka Vārpa joprojām esot VN darbiniece. "Esmu pārliecināta, ka vienīgais šīs vēstules parādīšanās iemesls ir darba devēja bažas iegūt skandalozu slavu tiesas prāvas ar bijušo darbinieci dēļ," norādīja Vārpa.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: