Uzzinot, ka bakalaura darbs sekmīgi aizstāvēts, četri Ventspils Augstskolas IT fakultātes studenti, aiz prieka izpeldējās strūklakā Lāses.

Apskati fotogaleriju!

Kā izrādās, šāda neoficiāla tradīcija Ventspils Augstskolā pastāv jau vairākus gadus. Iekāpšana vai peldēšana strūklakas baseinā var tikt uzskatīta par administratīvu pārkāpumu, taču students Jurģis Lipsnis atzīst: «Ir lietas, dēļ kurām ir vērts arī kaut kādus pārkāpumus izdarīt.»

Atrodoties ūdenī, visi četri drosminieki, ir laimīgi un nav pat svarīga, kāda ir bijusi atzīme, galvenais, ka trīs gadu ilgās mācības, ir beigušās.

Jurģis pēc bakalaura grāda iegūšanas plāno uzsākt savu biznesu (tas gan nebūšot Ventspilī, jo partneris esot no Ogres puses), bet pēc gada varētu sākt studijas maģistrantūrā. Savukārt Evija Ciemite turpinās darboties nevalstiskajā organizācijā – Integrācijas centrā Atvērtās durvis, kur viņa strādā ar bērniem, jauniešiem un palīdz organizēt pasākumus. Arī viņa uzreiz neplāno stāties maģistrantūrā.

IT fakultātes dekāne Gaļine Hiļkeviča, redzot studentu mērcēšnos, ir mazliet šokēta, taču viņa saprot, ka laikam jau jauniešiem ir ļoti liels prieks.

Pasniedzēja skaidro, ka IT bakalaura programmā sākotnēji studējuši vairāk nekā 30 studentu, bet līdz galam izturējuši – 19. Daļai darbu aizstāvēšana notikusi aizvakar, daļai – vakar, un rezultāti esot labi. Astoņiem beidzējiem augstskola devusi rekomendācijas stāties maģistrantūrā.

Ekonomikas un pārvaldības fakultāti šogad beigs 58 bakalauri, Tulkošanas studiju fakultāti – 30 angļu tulki, savukārt 14 vācu tulki vēl šodien aizstāvēs savus bakalaura darbus. Ventspils Augstskolas izlaidums plānots 18. jūnijā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: