Aizritējis vēl viens gads mūsu Ventspils pilsētas un ventspilnieku dzīvē. Ik gadu atskatāmies uz padarīto aizvadītajā gadā, un arī šis gads iezīmējās ar Ventspils dinamisko attīstību visās dzīves jomās.

Tāpat kā daudzos iepriekšējos gados, arī šoreiz Ventspils skauģi un nelabvēļi veltīja milzu pūles un resursus, lai nepieļautu Ventspils attīstību, to diskreditētu un nopeltu. Lamas un apmelojumi mūs tikai mobilizē un spēcina. Tieši tāpēc svētku reizē mēs ar vēl lielāku gandarījumu varam priecāties, ka, pārvarot milzu pretdarbību, jau redzamas jaunās Ventspils Mūzikas vidusskolas ar koncertzāles funkciju ēkas aprises, strūklaka “Fregate “Valzivs”” ir ieguvusi zelta godalgas pasaules mēroga arhitektūras konkursos, tiek projektēts atraktīvs un daudzfunkcionāls Inovāciju un zinātnes centrs. Kopā ir uzsākts darbs pie Piejūras brīvdabas muzeja ēkas un ekspozīcijas atjaunošanas, daudzfunkcionāla pakalpojumu centra Gāliņciemā, Bērnu bibliotēkas, jaunā peldbaseina un rehabilitācijas kompleksa izveides, kā arī tiek strādāts pie daudziem citiem projektiem un iecerēm.

Ventspils attīstībā tuvākajos 4 gados tiks ieguldīti vairāk kā 200 milj. eiro, un jau pēc neilga laika to izjutīs un darba augļus varēs baudīt gan ikviens ventspilnieks, gan arī pilsētas viesi no tuvākas un tālākas apkaimes.

Paldies ikvienam ventspilniekam par iesaistīšanos un savas rokas pielikšanu Ventspils pilsētas attīstībā. Kopā esam padarījuši ļoti daudz, lai Ventspils kļūtu vēl mājīgāka, skaistāka, ērtāka un mēs varētu no sirds lepoties ar savu Ventspili – tādu, kāda tā ir šodien.

Novēlu šajās svētku dienās izjust gandarījumu un lepnumu par savu pilsētu! Un paldies mūsu pilsētas viesiem, ka tik kuplā skaitā apciemojat mūsu Ventspili un baudāt prieku, ko tā sniedz!

Lai mums visiem skaisti šie svētki! Daudz laimes 727.dzimšanas dienā, Ventspils!

Ar cieņu, Aivars Lembergs,

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs

Lasi vēl

Komentāri (11)

 • -4
  Āmen 04.08.2017, 15:14:31

  Prātiņ, nāc mājās!

 • -9
  Opaps 04.08.2017, 15:42:40

  Kāpēc ???

 • 0
  Novadnieks 04.08.2017, 19:54:53

  Opap,tev, izlasot tēmas tekstu,no lepnuma ka esi ventspilnieks,pakrūtē laikam kā patriotam iesmeldzās?Vai prieka asara bija?Pārāk nepakļaujies eiforijai,citādi vēders var iziet nekontrolēti.

 • 0
  karlito 04.08.2017, 20:14:31

  Kuri tad ir tie skauģi un nelabvēļi,kas cenšas nepieļaut un diskreditēt šo pilsētu? Kārtējās muļķibas cenšas atkal iestāstīt,zaglis bļauj-ķeriet zagli!

 • 0
  Novadnieks 05.08.2017, 05:56:08

  Tik tiešām,interesanti,kas tur ko skaust.Parasta apdzīvota vieta ar pilsētas statusu.Nu,ir osta,un tad?Vai tad vienīgā osta pasaulē?Ko skaust?Ja nu kādam no citas pilsētas ir skaudība par to tizlo "govju" esamību šeit.
  Vispār jau viens apskaušanas vērts objekt ir mūsu pilsētā.Nevienā pilsētā visā pasaulē nav tāds "ūnikums" kā tas ir Latvijā-Ventspilī.Nevienā pasaules valstī nav iespējams būt par pilsētas vadītāju,ja esi apsūdzēts par smagiem noziegumiem.Lielākajā daļā valstu šāds cilvēks jau būtu notiesāts ar reālu cietumsodu,bet mūsu pilsētas vadītājs ne tikai deldē savu kabineta krēslu,bet ar augsti paceltu galvu "spļauj" uz visu,kas var būt starp viņu un vispārpieņemtām normām,nemaz nerunājot par likumiem.
  Ja no citām vietām brauktu pie mums apskatīt un "apbrīnot",un pārliecināties par šādu veselam saprātam nepieņemamu esamību,tad visus viesus un tūristus var laipni lūgt braukt pie mums.
  Starp citu,par idejas pasniegšanu man arī kādu "kapeiku".Tūrisma padarīšana ienes peļņu.

 • -1
  Rasma 05.08.2017, 18:24:11

  Tikko atgriezos no ikgadējās pastaigas pa promenādi. Viss kā katru gadu. Bez izmaiņām, pat tirgotāji tajās pašās vietās, kur citus gadu. Mīļie organizētāji. Vai kāds domā, ka tauta ir kurla vai stulba. Ir labi, centrālā skatuve, tur notiek priekšnesumi, kas nu kuru brīdi uzztājās, bassi tā uzstellēti, ka iekšas kratās. Bet kāpēc tumbas jāizvieto pa visu promenādi. Skaļums tāds, ka ar tirgotājiem, satiktajiem paziņām jāsakliedzas. Nevar pienācīgi parunāties. Šajā gadījumā nav izvēles visur skaļums. Pietiktu ar to, ka skanētu skatuves teritorijā. Kurš vēlas skaļumu, lūdzu, uz skatuves pusi. Pārējiem ļaujiet baudīt svētkus. Visi varbūt nevēlas klausīties vienu un to pašu repertuāru.

 • -4
  Soft 06.08.2017, 11:45:28

  Tas, ka tumbas pa visu promenādi ir super, jo tad var staigāt un vienlaicīgi sekot tam, kas uz skatuves notiek. Tā tiešām ir labi izdomāta lieta.

 • -1
  SIA "Kurzemes filharmonija" 14.08.2017, 12:59:48

  Ņemot vērā, ka Ventspils Pilsētas svētku laikā pasākumus Ostas ielas promenādē apmeklē ievērojams skaits iedzīvotāju un pilsētas viesu, arī apskaņošanas zona tiek organizēta ļoti plaša. Apskaņošana, tāpat kā četri promenādē izvietotie LED ekrāni, ļauj pilnvērtīgi baudīt svētku norises daudz lielākam skaitam apmeklētāju.

 • 0
  Ena 05.08.2017, 20:21:21

  Ak, tad tie pāris komentētāju VB portālā, kas uzdrošinās tevi un tavus pakalpiņus kritizēt, ir tā milzu pretdarbība, ko nākas pārvarēt ? Ar to jau tavs padevīgs kalps Neimaņu Pēteris ņemas te vaigiem sviedros, bet viens pats, ļaudams tev brīvi ik dienas stāstīt Ventspilij un Latvijai ( feins kalambūrs, ne ? ) savus prātojumus, apcerējumus, uzsaukumus, respektīvi, murgus.
  Nokāp no Vezīra un sāc beidzot kaut ko konkrētu darīt parastā, mirstīgā, nabadzīgā ventspilnieka labā, jo viņš par tādu ir kļuvis tavas un tavu valsts mantas prihvatizācijas afēru līdzdalībnieku neremdināmās naudaskāres dēļ.
  Uzcelt vienu daudzdzīvokļu namu - tas nav tev plastmasas govis štampot un vis vis vis saukt, he...

 • 0
  Andris Zvaigzne 06.08.2017, 11:23:09

  Sveicināti !
  Biju vakara koncertā.Programma interesanta, bet pārsteidza milzīgās ziedu piramīdas , kuras novietotas skatuves priekšā , traucēja normālu pārredzamību. Rezultātā ziedu piramīdu tuvumā esošo skatītāju konflikti ar pašvaldības policistiem : apmeklētāji lūdza pārvietot piramīdas sāņus. Panākumi izpalika , vienīgais policisti atļāva ratiņkrēslā esošu personu ievest aiz nožogojuma, aiz piramīdas, tādējādi dodot iespēju vērot pasākumu.
  Ieteikums organizatoriem : rīkojot masu pasākumus sktuvei pieguļošo priekšplāna zonu nenoformēt tā , ka tas traucē vērot vērienīgu pasākumu, iznākumā nevajadzīgi bojājot omu Ventspilniekiem un tās viesiem.
  Ar cieņu Ventspilnieks Andris.

 • -1
  SIA "Kurzemes filharmonija" 14.08.2017, 13:01:03

  Ziedu piramīdas pie centrālās skatuves Ostas ielas promenādē tiek izvietotas katru gadu. Līdz šim svētku apmeklētāji nav sūdzējušies, ka tās traucē pārredzamību. Situācija tiks izvērtēta un, plānojot nākamā gada svētkus, organizatori minētajai problēmai pievērsīs pastiprinātu uzmanību.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: