Ventspils domes pārstāvji vakar skolotājiem un audzēkņiem pasniedza Pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības un balvas.

Apskati fotogaleriju!

Šogad apbalvoto vidū ir 11 valsts mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji, četri Latvijas atklātās matemātikas olimpiādes un divi Latvijas skolēnu zinātniskās konferences laureāti, kā arī viens Latvijas Publiskās runas konkursa uzvarētājs un 15 pedagogi, kas ieguldījuši darbu skolēnu sagatavošanā.

Vienlaikus tika pasniegti LR Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti par ieguldījumu audzēkņu patriotiskajā audzināšanā pieciem Ventspils pilsētas izglītības iestāžu pedagogiem:

1.pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai Aijai Griezei,

Skolēnu Jaunrades nama folkloras kopas „Rotaļnieks” vadītājai Inārai Salavai, 1.ģimnāzijas direktores vietniecei audzināšanas darbā Sintai Daliņai,

3. vidusskolas ārpusstundu darba organizatorei Larisai Orlovai un

6. vidusskolas latviešu valodas skolotājai Inetai Dejus.

Ventspils Pedagoģiskā darba inovācijas fonds tika izveidots 1995. gadā, lai godinātu inovatīvi strādājošos pedagogus un audzēkņus.

Pedagoģiskā darba inovācijas fonds atbalsta  pedagogus par mācību grāmatu, metodisko materiālu izveidi, skolēnu sagatavošanu un īpaši sekmīgu piedalīšanos valsts un novada mācību priekšmetu olimpiādēs, skatēs, konkursos, kā arī skolēnus par sekmīgu piedalīšanos Latvijas Republikas mācību olimpiādēs, skatēs un konkursos; nosaukuma „Gada skolotājs” un „Gada skolēns” ieguvējus.

Vienlaikus tika apsveikti arī konkursa Mums pieder debesis! uzvarētāji. Konkursu organizēja nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” un Izglītības un zinātnes ministrija.

Sīvā konkurencē uzvarēja Anna Cirmane no Jelgavas Valsts ģimnāzijas ar aizraujošu galda spēli „Ieskaties debesīs dziļāk, starp zvaigznēm!” un Rīgas Klasiskās ģimnāzijas skolnieks Aleksejs Sazonovs ar nopietnu pētījumu „Attēlu atpazīšanas algoritmu un datormetožu izmantošana astronomisko objektu klasifikācijā”.

Diviem konkursa uzvarētājiem Ventspils Augsto tehnoloģiju parks dāvina iespēju jūlijā piedalīties nedēļu ilgā starptautiskā jauniešu nometnē „International Space camp” ASV Kosmosa un raķešu centrā Alabamā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: