Ventspilī ar plašu pasākumu programmu šodien atzīmēs Latvijas Republikas proklamēšanas 92.gadadienu.

Apskati foto!

Ventspilnieki un pilsētas viesi varēs apmeklēt svētku koncertus un piedalīties kopīgā labo darbu veikšanā Latvijai.

Svētku dienā, 18.novembrī, plkst. 12:00 Ventspils Nikolaja Evanģēliski luteriskajā baznīcā būs svētku ekumēniskais dievkalpojums, bet plkst. 15:00 teātra namā „Jūras vārti” visi aicināti uz svētku koncertu, kurā atskaņos Raimonda Tigula un Noras Ikstenas oriģināldarba iestudējumu „Dod Dieviņi”, diriģents Māris Sirmais, piedalīsies kamerkoris Ventspils, Ventspils festivāla orķestris, solisti – Sergejs Jēgers, Biruta Ozoliņa un Intars Busulis. Koncertā būs redzamas Ginta Gabrāna videoprojekcijas. Biļešu iegāde t/n „Jūras vārti” un „Biļešu serviss” kasēs. Ieeja koncertā Ls 2, Ls 3.

Vakarā plkst. 20:30 Rātslaukumā varēs veikt „Trīs darbus Latvijai – vārdi, gaisma, dziesma”. Visi kopā sildīsimies pie sveču liesmiņām, ieaudīsim mīlestības vārdus Lielvārdes jostā un vienosimies kopīgā tautas lūgšanā „Dievs, svētī Latviju!”

Savukārt pēc kopā būšanas Rātslaukumā Ventspils Kultūras centrā plkst. 21:00 būs iespējams apmeklēt svētku balli kopā ar grupu „Roja”. Biļetes uz balli var iegādāties Kultūras centrā un „Biļešu serviss” kasēs, cena Ls 4.

Sestdien svētku pasākumi turpināsies, kad plkst. 17:00 Kultūra centrā visi aicināti uz Ventspils 1. ģimnāzijas teātra studijas literāri muzikālu uzvedumu „...un brīva Latvijas caur tautas sāpēm tika”. Ieeja uzvedumā – bez maksas.

Savukārt svētdien, 21.novembrī, mazie ventspilnieki ar ģimenēm aicināti uz jauku pēcpusdienu plkst. 12:00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15:00 Bērnu parkā „Fantāzija” „Dāvanas dzimšanas dienā”. Ieeja bez maksas.

Ventspils pašvaldība aicina ventspilniekus, kā arī pilsētas uzņēmumus un iestādes 18. novembrī rast iespēju izgaismot skatlogus, logus un pagalmus ar svecēm, lai ienestu pilsētā gaismu un radītu kopīgu svētku noskaņu!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: