Šodien domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs skolotājiem un audzēkņiem pasniegs Pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības un balvas.

Šogad apbalvoto vidū ir 11 valsts mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji, četri Latvijas atklātās matemātikas olimpiādes un divi Latvijas skolēnu zinātniskās konferences laureāti, kā arī viens Latvijas Publiskās runas konkursa uzvarētājs un 15 pedagogi, kas ieguldījuši darbu skolēnu sagatavošanā.

 

Vienlaikus tiks pasniegti LR Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti par ieguldījumu audzēkņu patriotiskajā audzināšanā pieciem Ventspils pilsētas izglītības iestāžu pedagogiem:

1.pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai Aijai Griezei,

Skolēnu Jaunrades nama folkloras kopas „Rotaļnieks” vadītājai Inārai Salavai, 1.ģimnāzijas direktores vietniecei audzināšanas darbā Sintai Daliņai,

3. vidusskolas ārpusstundu darba organizatorei Larisai Orlovai un

6. vidusskolas latviešu valodas skolotājai Inetai Dejus.

 

Ventspils pilsētas Pedagoģiskā darba inovācijas fonds tika izveidots 1995. gadā, lai godinātu inovatīvi strādājošos pedagogus un audzēkņus. Pedagoģiskā darba inovācijas fonds atbalsta  pedagogus par mācību grāmatu, metodisko materiālu izveidi, skolēnu sagatavošanu un īpaši sekmīgu piedalīšanos valsts un novada mācību priekšmetu olimpiādēs, skatēs, konkursos, kā arī skolēnus par sekmīgu piedalīšanos Latvijas Republikas mācību olimpiādēs, skatēs un konkursos; nosaukuma „Gada skolotājs” un „Gada skolēns” ieguvējus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: