Noslēdzot šo mācību gadu, Latvijā populārāko skolvadības sistēmu „e-klase” izmanto 523 skolas, kas ir vairāk nekā puse no visām Latvijas skolām.

Lielākā daļa jeb 80% no e-klases skolām ir pilnībā atteikušās no papīra žurnālu izmantošanas un pārgājušas uz elektronisko formātu. Sadarbībā ar skolotājiem e-klase strādā pie sistēmas uzlabošanas un jaunu pakalpojumu izstrādes.

Šobrīd e-klase skolotāja darba atvieglošanai piedāvā ne tikai vienkāršus pārskatus – sekmju izrakstus, vidējo vērtējumu aprēķinus, liecības – bet arī sarežģītākas atskaites, piemēram, skolu akreditācijas vajadzībām nepieciešamos pārskatus.

Nākošajam mācību gadam e-klase gatavo vairākus patīkamus pārsteigumus un uzlabojumus kā skolām, tā arī skolēniem un viņu vecākiem. E-klases mērķis ir kļūt par lielāko un saturīgāko izglītības portālu, kurš spēj apmierināt visu iesaistīto pušu vajadzības.

Skolas, kas pagaidām vilcinās izmantot e-klases sniegtās priekšrocības galvenokārt baidās uzticēties jaunajām un neapgūtajām tehnoloģijām. Taču sistēmā strādājošo skolotāju pieredze ir ļoti pozitīva, jo e-klase ir vienkārša un būtiski atvieglo skolotāju darbu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: