Rīt sākas pilsētas pludmales peldsezona, kas ilgs līdz 15.septembrim.

Līdz ar pludmales sezonu sāk darboties arī Ventspils pilsētas pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests. Glābšanas dienesta darba laiks peldsezonā ik dienu būs no plkst. 10 līdz  22.

Pludmales glābšanas dienesta darbiniekus pilsētas pludmales apmeklētāji varēs atpazīt pēc sarkanas krāsas formas apģērba ar uzrakstu "Pludmales glābšanas dienests".

Nepieciešamības gadījumā pludmales apmeklētājus aicinām zvanīt uz pašvaldības policijas dežūrnodaļas diennakts tālruņa numuriem 63622934 un 63680808.

Atgādinām, ka spēkā ir Ventspils pilsētas domes pieņemtie pilsētas saistošie noteikumi "Pludmales lietošanas un apsaimniekošanas noteikumi", kuri nosaka smēķētāju un nesmēķētāju zonu atdalījumu pilsētas pludmalē, ko varēs atšķirt pēc izvietotām norādījuma zīmēm.

Pilsētas pludmales glābšanas dienests novēl visiem pludmales apmeklētājiem siltu un saulainu vasaru, veselīgu atpūtu pie jūras un, galvenais, ievērot piesardzību uz ūdens un glābšanas dienesta informatīvos norādījumus, kas domāti pludmales apmeklētāju drošībai peldvietā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: