Latvijas futbola čempionāta spēlē trešdien līdervienība Rīgas "Skonto" izbraukumā ar 2:0 pieveica Ventspils klubu "Tranzit".

Rezultātu mača 11.minūtē atklāja Juris Laizāns, kurš izpildīja teicamu sitienu no standartsituācijas, bet četras minūtes pirms spēles beigām vārtus ar galvu guva Andrejs Perepļotkins, dubultojot "Skonto" komandas pārvaru.

Šīs abas kļuva par pirmajām komandām, kas šīs sezonas "LMT Virslīgas" turnīrā savā starpā tikušās jau divas reizes. Pirmajā cīņā "Skonto" savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:0.

Čempionāta kopvērtējumā pašlaik "Skonto" ar 21 punktu septiņās spēlēs ieņem pārliecinošu pirmo vietu un vēl nav zaudējusi nevienu punktu. Savukārt "Tranzit" komanda ar pieciem punktiem atrodas septītajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Tagad čempionātā sāksies desmit dienas ilgs pārtraukums, kas saistīts ar valstsvienības spēli, un nākamās spēles tiks aizvadītas tikai 29.maijā.