Ventspils novadā darbu sākusi pašvaldības policija. Juridiski Ventspils novada pašvaldības policija tika nodibināta jau 1.janvārī, bet pēc tam notika amata konkurss par pašvaldības policijas priekšnieka izvēli. 3.jūnijā sāka strādāt policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis, kas iepriekš vadīja Bauskas novada pašvaldības policiju.

Maija beigās pašvaldība saņēma divus policijas auto "Dacia Duster". Tie ir sertificēti un aprīkoti atbilstoši visām prasībām.

Domes priekšsēdētājs norāda, ka pašvaldības policijai būs trīs policijas inspektori, kuri pārbaudīs, kā tiek ievēroti pašvaldības saistošie noteikumi, uzraudzīs, kas notiek piekrastes pagastos, jo ir jāpārliecinās, ka netiek izbraukāta krasta kāpu aizsargjosla. Policisti piedalīsies kārtības uzturēšanā novadā rīkotajos pasākumos, turklāt, ja būs nepieciešams, pašvaldības policijas darbinieki var pieaicināt kolēģus no valsts policijas.

Patlaban līdz 7.jūnijam ir pagarināta pieteikšanās Ventspils novada pašvaldības policijas inspektoru amata konkursam, aicinot pretendentus pieteikties trijām vakancēm.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • 0
  Piciš Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Kāda jēga no 3 darbiniekiem un darba laiku no plkst. 08:00-16:30?

 • 0
  es pats Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nez?Varbūt biju aizmidzis.Kur tad palika slavenie muņiki?

 • 0
  Piciš Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Muņiki neapkalpo novadu. To dara laikam vien Valsts policija.

 • 0
  Kiriks Pirms 2 nedēļām

  Jēgas principā nekādas. Uz papīra ir atzīmēts, ka ir ieviests, tātad ir jāstrādā. Noziedznieki, jau mums tagad ar ir izglītoti, ja policija strādās no 8:00 -16:30, tad viņi ar 7:00 mostas, brokastis un 8:00 uz šancīti, 16:10 met mieru, savāc aiz sevis, lai nevar pierādīt un dodas pelnītā atpūtā. Rīt jauna diena jauni panākumi. Šādi šobrīd visas izmaiņas visās nozarēs tiek LV īstenotas. Gaismas gadu attālumā no reālās situācijas. NOŽĒLOJAMI !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: