Jau 13. reizi Ventspilī notika skriešanas svētki - Ventspils pusmaratons, kurā piedalījās vairāk kā 1000 dalībnieki no Latvijas un ārvalstīm. Sacensību centrālā norises vieta ar starta un finiša zonu jau trešo gadu bija pie koncertzāles “Latvija”.

Dalībnieki startēja pusmaratona jeb 21,1 km, 10,6 km un 5 km distancēs, kā arī pusmaratona stafetes skrējienā (divi dalībnieki  – abu dzimumu pārstāvji), katrs dalībnieks veica 10,55 km. Pasākuma jaunākie dalībnieki startēja Bērnu skrējienos.

Pusmaratona distancē vīriešiem par uzvarētājiem kļuva Vitālijs Kuzņecovs (Ukraina), kurš distanci veica 1 stundā 9 minūtēs un 21 sekundē, otrajā vietā Kristaps Bērziņš (Kuldīga) 1 stunda 10 minūtes 25 sekundes, bet trešais Kristaps Vējš-Āboliņš (Gulbene) 1 stunda 11 minūtes un 25 sekundes.

Sievietēm uzvarēja Klinta Lauska (Rīga) 1 stunda 25 minūtes un 9 sekundes, otrajā vietā Aleksandra Pikeringa (Rīga) 1 stunda1 25 minūtes un 14 sekundes, bet trešā Zanda Malančuka (Jūrmala) 1 stunda 25 minūtes un 22 sekundes.

Sacensību rezultātus skatīt ŠEIT!

Pēc finiša katrs dalībnieks saņēma Ventspils pusmaratona medaļu. Šogad tā bija īpaši skaista, jo atspoguļoja Ventspils pilsētas trīs objektus – Zinātnes centrs “Vizium”, Koncertzāle Latvija un Ventspils Piedzīvojumu parkā atklāto Baltijā lielāko rodeļu trasi – Ventspils rodelis.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: