19. augustā Piltenē notiks Latvijas čempionāts 10 km šosejas skrējienā un Ventspils novada atklātais čempionāts 10 km un 5 km šosejas skrējienā un 5 km nūjošanas distancē. Būs divi starti – 5 km distancē plkst. 15.45, bet 10 km distancē un 5 km nūjotājiem plkst. 15.55. Skries arī bērni, viņi distancē dosies plkst. 14.00.

Šogad norisināsies jau astotais Piltenes skrējiens, paredzams, ka uz starta būs ap 500-600 dalībnieku, kā arī startēs labākie Latvijas sportisti, jo 10 km distancē viņi cīnīsies par Latvijas čempionāta medaļām. “Šis skrējiens”, kā norāda pasākuma organizators Aigars Matisons, “ir vienīgais publiskais skriešanas pasākums Ventspils novadā, tāpēc ļoti vēlamies tajā iesaistīt pēc iespējas vairāk mūsu novada cilvēku. Vieglatlētikas savienība mums uzticējusi rīkot Latvijas čempionāta 10 km šosejas skrējienu. Trase vīsies cauri Piltenes centram, viena apļa garums būs pieci kilometri ar vertikālo kritumu pieci metri. Tas nozīmē, ka trase ir ļoti ātra un var sasniegt ļoti labus rezultātus.”

Skrējiena rīkotāji sveiks ne tikai Latvijas čempionāta 10 km distancē uzvarētājus – vīriešus, sievietes, bet arī ātrākos Ventspils novadā deklarētos skrējējus sieviešu un vīriešu konkurencē 10 km un 5 km distancē. 100 ātrākie skrējēji 10 km distancē saņems lielās medaļas, pārējiem tās būs mazākas, bet 1.-6. vietas ieguvējus 10 km distancē apbalvos ar naudas balvām. Arī par jaunu trases rekordu ir sarūpēta naudas balva – 100 eiro gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Visās vecuma grupās 1.-3. vietu ieguvēji saņems Ventspils novada čempionāta kausus un sponsoru balvas. Skrējiena uzvarētāju vārdus iegravēs īpašā kausā, ko 2016. gadā pasākumam dāvināja Ventspils novada domes deputāti. 5 km distancē 1.-3. vietu ieguvējus apbalvos ar naudas balvām, bet 4.-6.vietu ar sponsoru balvām. 5 km nūjotāji arī izcīnīs Ventspils novada čempionāta kausus, apbalvos 1.-3 vietu ieguvējus sieviešu un vīriešu grupā. Bērnu skrējiena 1.-3. vietu ieguvēji saņems Ventspils novada kausus un sponsora balviņas.

Pasākuma noslēgumā sacensību dalībnieki varēs piedalīties loterijā, iegūstot vērtīgas balvas. Organizatori aicina Ventspils novada uzņēmējus atbraukt uz Pilteni un piedāvāt savu produkciju skrējējiem un ciemiņiem, kuri piedalīsies skaistajos skriešanas svētkos.

Pasākuma nolikums, reģistrācija un plašāka informācija par norisi un dalības maksu pieejama mājaslapā: ŠEIT!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: