Tēma: Nūjošana

 • 12. reizi Ventspilī notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls 10

  Ventspils pilsētā plašākā mērogā nūjošana aizsākās kopš 2010. gada, kad notika pirmais Vislatvijas nūjošanas festivāls, kad tika sarīkots apmācības seminārs, kuru organizēja Latvijas Tautas sporta asociācija. Šķiet tieši šis seminārs - apmācība radīja ventspilniekiem interesi nodarboties ar nūjošanu.

 • Nūjošanas laikā būs izmaiņas autobusu kustībā 3

  14. augustā, Vislatvijas 12. nūjošanas festivāla laikā, Ventspils pilsētā būs slēgtas vairākas ielas un tiks ierobežota satiksme, tāpēc pasažieriem jārēķinās ar autobusu kavēšanos, izmaiņām autobusu kustības ceļos un laikos, kā arī ar to, ka īslaicīgi netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

 • Nūjošanas festivālā būs satiksmes ierobežojumi 0

  14. augustā plkst. 11 no Piedzīvojumu parka pa Ventspils pilsētas ielām tiks dots starts Vislatvijas 12. nūjošanas festivālam Ventspilī, tādēļ būs slēgta autotransporta satiksme vairākos ielu posmos.

 • Turpinās nūjošanas treniņi labas tehnikas apguvei 0

  Jau 12. reizi Ventspilī šogad tiks aizvadīts Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurš notiks Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām. Reģistrācija nūjošanas festivālam atvēries 14. jūlijā – vienu mēnesi līdz pašam festivālam. Reģistrējoties iepriekš, dalība festivālā ir bez maksas.

 • Aicina apskriet apkārt Būšnieku ezeram 4

  26. septembrī plkst. 11, tautas sporta programmas ''Nāc un sporto!'' ietvaros Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes tiks dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums ir 8km - viens aplis apkārt ezeram.

 • Aizvadīts 11. Vislatvijas nūjošanas festivāls 1

  Nedēļas nogalē Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām aizvadīts Vislatvijas 11. nūjošanas festivāls, kurā piedalījās 200 dalībnieki. Nūjotājiem bija iespēja piedalīties 5,3km vai 10,6km distancēs.

 • Nedēļas nogalē būs satiksmes ierobežojumi 4

  8. augustā plkst. 11 no Piedzīvojumu parka pa Ventspils pilsētas ielām tiks dots starts Vislatvijas 11. nūjošanas festivālam Ventspilī, tādēļ būs slēgta autotransporta satiksme un paredzētas izmaiņas visos pilsētas autobusu maršrutos un iespējama autobusu kavēšanās.

 • Piedzīvojumu parkā varēs apgūt nūjošanas tehniku 0

  Sestdien, 8. augustā plkst. 11, Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām tiks dots starts jau 11. Vislatvijas nūjošanas festivālam Ventspilī, kura mērķis ir ne tikai sekmēt veselīgu dzīvesveidu, bet arī rosināt cilvēkus ikdienā nodarboties ar sporta aktivitātēm.

 • Notiks Vislatvijas 11. nūjošanas festivāls 9

  Sestdien, 8. augustā ar kopējo startu plkst. 11 notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurā aktīvā dzīvesveida piekritēji jau 11. reizi pulcēsies Ventspilī. Tajā aicināts piedalīties ikviens.

 • Notiks skrējiens «Piltene 2019» 0

  31. augustā Piltenē notiks Ventspils novada atklātais čempionāts 10 km un 5km šosejas skrējienā un 5km nūjošanas distancē. Skries arī bērni, kuri distancē dosies plkst. 14, bet pieaugušie – plkst. 15.45.

 • Par Ostas ielas pārbūvi, gaisa piesārņojumu un citiem jautājumiem (VIDEO) 0

  Ik nedēļas preses konferencē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par gaisa piesārņojumu pilsētā, Ostas ielas pārbūvi un cik tālu ir labiekārtošanas darbi, plānotajiem projektiem, nūjošanas festivālu un citiem jautājumiem.