Ventspils novada pašvaldības uzņēmums "VNK serviss" Užavā īstenojis siltumapgādes projektu, uzceļot pagastā katlumāju, izbūvējot jaunas siltumtrases un ierīkojot daudzīvokļu ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu.

Katlumājai ir pieslēgtas ne tikai sešas daudzdzīvokļu mājas, bet arī Užavas pamatskola, tautas nams un pagasta pārvaldes ēka. Kā kurināmais tiks izmantota šķelda, katlumājā ir divi apkures katli, viena jauda ir 300, otra – 700 MWh, to paredzēts darbināt ziemā.

Užavniekiem tagad būs pieejams arī siltais ūdens, turklāt trīs daudzdzīvokļu mājās, kurās ir pašvaldības īres dzīvokļi, dzīvokļu iemītnieki paši varēs noteikt, kad pieslēgties apkurei, regulējot arī temperatūru. Katra dzīvokļa siltuma skaitītājs ļaus noteikt, cik jāmaksā par patērēto siltumenerģiju.

Objekta atklāšanā "VNK serviss" valdes priekšsēdētājs Juris Bērziņš pateicās visiem, kas palīdzēja īstenot projektu, tostarp būvniekiem un pašvaldības deputātiem, kuri uzticēja uzņēmumam uzcelt katlumāju un veikt pārējos ar siltumapgādes nodrošināšanu saistītos uzdevumus.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  prof.Preobraženskis. 28.09.2018, 11:39:00

  Tas labi.Cerams,ka neviens kurinātājs vairs nenoslīks savā darba vietā.

 • -3
  Peļu junkuriene 28.09.2018, 11:39:09

  Lai dzīvo Mucenieks un Bērziņš tad beidzot užavniekiem silti!!!

 • -2
  Ens 28.09.2018, 13:13:46

  Tas labi,ka izkārtnē uzrādīts -"Užavas katlu māja",lai tumšajos rudens rītos,kurinātājs nesajauktu ar Aizkraukles katlu māju.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: