Kuldīgā vieglatlētikas manēžā notika atklātās vieglatlētikas sacensības U-16 vecuma grupai, kur sacentās 2001./2002. g. dzimušie zēni un meitenes. Ļoti labus rezultātus dažādās disciplīnās uzrādīja Ventspils novada Bērnu jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi.

Ventspils novada BJSS vieglatlēti kopā izcīnīja četras medaļas – divas zelta, vienu sudraba un vienu bronzas.

1. vietu 1000 m izcīnīja Pēteris Mikuckis (rez. 3:09,85) un augstlēkšanā zelts Armandam Joniņam (rez.1.65 m). Sudraba un bronzas medaļu izcīnīja Toms Valdis Melderis Meldriņš, viņam 2. vieta 60 m/b (rez. 9.61 s), 3. vieta tāllēkšanā (rez. 5.11 m). 60 m/b bija paredzama vēl viena medaļa Ņikitam Agapovam, kurš iekļuva finālā, diemžēl pāragra starta dēļ tika diskvalificēts, līdz ar to viņam 6. vieta. Tuvu medaļai 60m/b bija arī Ēriks Radelis, kurš izcīnīja 4. vietu, un Madars Bakanauskis lodes grūšanā, 4. vieta (rez.11,63 m). Saspringta cīņa norisinājās augstlēkšanas sektorā, kur pieci zēni pārleca ar vienādu rezultātu – 1.50 m –, un 4./5. vietu dalīja Ņikita Agapovs (tāds pats rezultāts arī 3. vietai).

Labākajā sešniekā iekļuva arī Madara Čače, viņam 1000 m 5. vieta (rez. 3:56,56), Lindai Līdumai lodes grūšanā 5. vieta (rez. 10.10 m), Tomasam Barčevskim lodes grūšanā 5. vieta (rez. 11.35 m).

Ventspils novada BJSS pārstāvēja arī Kristaps Fiļipjonoks, Artūrs Bogdanovs, Rebeka Vesele, Jānis Sparāns, Siāra Verpakovska, Ketlīna Bandere, Ketija Orlovska, Samanta Bērtulsone, Gustavs Grants, Ivo Lībis, Ieva Palkavniece, Tija Freimane, Kārlis Mihailovs, Ruslans Batujevs, Jānis Jāne, Pauls Slanķis, Sindija Runģe, Mairita Andersone, Linda Jankuma.

Vieglatlētus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri: D. Lodiņš, A. Čaklis, A. Kiršteins, A. Žeimunds, A. Paipals un K. Gulbis.