Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības Kultūras projektu konkursa 2024. gada I kārtu. Konkursa mērķis ir veicināt pilsētai nozīmīgus kultūras projektus un atpazīstamību, kas sekmē visu kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību, kultūrizglītību un kultūras mantojuma saglabāšanu, vienlaikus paplašinot kultūras produktu piedāvājumu Ventspils iedzīvotājiem.

Šis projektu konkurss dod iespēju ikvienam interesentam saņemt līdzfinansējumu radošu ideju realizācijai Ventspils pilsētā 2024. gadā.

Konkursā aicināti piedalīties uzņēmēji, komersanti, nevalstiskas sabiedriskas organizācijas un citi. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā. Projektu pieteikumus iespējams iesniegt no 5. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: projekti.kc@ventspils.lv, sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanās laiku, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Zani Apsi pa tālr. 63624796, e-pasts: zane.apse@ventspils.lv. Zvanot vai rakstot, iespējams saņemt arī konsultācijas par projekta pieteikuma izstrādi.

Šogad Kultūras projektu konkursā no 35 pieteikumiem finansiālu atbalsu guva 19 projekti. Tika atbalstīti tādi projekti kā – ”Kurzemes prozas lasījumi”, Paplašinātā kino instalācija “Mēs jūras krastā” (veltījums Senās uguns naktij), “Zāļu diena 2023 Ugunsskulptūra”, Ziemassvētku koncerts “Ziemas pasakas”, Ansambļa “Ventiņ” 35 gadu jubilejas koncerts, Grāmatas “LĪBIEŠU [kultūr] TELPA” izdošana, Ventspils Kamermūzikas dienas, Kultūras projekts “Iela, vārdā…”, “Muzikālā lasītava” un daudzi citi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: