No 2. līdz 30. novembrim Galvenajā bibliotēkā būs skatāmas Nacionālo bruņoto spēku foto izstāde “Esmu karavīrs”. Izstāde ir kā dāvana iedzīvotājiem valsts svētku mēnesī, kuras organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes bataljoni sadarbībā ar vietējām pašvaldību iestādēm.

Izstādes fotogrāfijas atspoguļo profesionālā dienesta karavīru un zemessargu ikdienu un militāro mācību procesu, pilnveidojot vienību kaujas spējas un gatavību aizsargāt Latviju. Fotogrāfiju autori ir vienību zemessargi, kas papildus saviem dienesta pienākumiem veic arī fotogrāfa uzdevumus, fiksējot militārajā vidē notiekošo.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona atbildības teritorijā ietilpst Kuldīgas un Saldus novadi. Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljonā, Kuldīgas un Saldus novada iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 25693210, rakstīt uz e-pastu 45bn@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā – Kuldīgā, Ventspils ielā 102, vai Saldū, Striķu ielā 36, iepriekš sazinoties pa augstāk norādīto tālruņa numuru. Savukārt, lai pieteiktos dienestam Zemessardzē 46. kājnieku bataljonā, Talsu novada, Ventspils valstspilsētas un novada iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 25627389 vai rakstīt uz e-pastu 46bn@mil.lv, vai personīgi ierasties vienībā – Ventspils novads, Vārves pagasts “Vanagi”.

Lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv vai aizpildiet anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Vairāk informācijas par Zemessardzi tīmekļvietnē www.zs.mil.lv

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: