Tēma: Valsts

 • Ukrainas bēgļi bez palīdzības nepaliks 10

  Pēc sākotnējā 90 dienu atbalsta beigām Ukrainas bēgļi bez atbalsta nepaliks, jo palīdzība tiks sniegta ar citu mehānismu palīdzību, šādu nostāju pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 • Stājas spēkā grozījumi ostu likumā 0

  Šodien stājas spēkā Ventspils brīvostas likuma un Rīgas brīvostas likuma grozījumi par izņēmuma gadījumiem valsts un pašvaldības zemes atsavināšanai.

 • Dārgie ventspilnieki! 4

  Man ir patiess gods sveikt Jūs Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā. Pirms 32 gadiem Latvijas patriotu balsojums nodrošināja mums iespēju dzīvot tādā valstī, kāda tā ir šodien. Valstī, kura ir brīva un droša dzīvesvieta ikvienam pilsonim.

 • Tehnikums aicina uz Valsts svētku svinībām 0

  3. maijā no plkst. 11-13 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums, uz kuru aicināti visi ventspilnieki, jo īpaši – bērni un jaunieši.

 • Kara noziegumu atbalstītājiem varēs atņemt pilsonību 5

  Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Pilsonības likumā, kas dod tiesisku pamatu atņemt Latvijas pilsonību kara noziegumus atbalstošām personām, kuras pilsonības atņemšanas gadījumā nekļūs par bezvalstniekiem.

 • Tehnikums iesaistās valsts aizsardzības mācības pilotprojektā 0

  Saeimas deputāti 2018. gadā atbalstīja valsts aizsardzības mācības iekļaušanu valsts vidējās izglītības standartā noteiktajā izglītības saturā kā obligātu mācību priekšmetu sākot ar 2024. gadu. Ventspils Tehnikums kļuvis par valsts aizsardzības mācības vēstnešiem un no nākamā mācību gada iesaistās pilotprojektā par valsts aizsardzības mācības īstenošanu.

 • Pieejamākie pansionāta pakalpojumi Latvijā 5

  Daļa ventspilnieku satraukušies par sociālās aprūpes nama Selga pakalpojumu sadārdzinājumu. Portālos, tai skaitā ventasbalss.lv aktualizēta tēma par plānoto cenu kāpumu. Aprūpes izmaksas pilsētas pašvaldība nosaka, ņemot vērā faktiskās izmaksas.

 • Slimības lapa būs jāapmaksā deviņas dienas 0

  1. aprīlī spēkā stājās normatīvo aktu izmaiņas, kas nosaka, ka darba devējiem darbinieku darbnespējas lapas būs jāapmaksā deviņas dienas, līdzšinējo desmit dienu vietā.

 • Ventspilnieki negrib zaudēt ostu 17

  Parakstu vākšana pret grozījumiem jaunajā Ostu likumā notiek gausi, un kļūst arvien acīm redzamāks, ka likums tā jaunajā redakcijā stāsies spēkā. Grozījumu autoru apgalvojumus, ka jaunais likums nāks par labu Ventspils ostai, pilsētas dome un tranzītbiznesa eksperti uztver ar neticību un lielu skepsi.

 • Kariņš: Latvija militāri ir drošībā 1

  Latvija militāri ir drošībā, turklāt savu karavīru skaitu pie mums palielina ASV, Kanāda un Spānija, pēc koalīcijas sanāksmes pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.