Sākot ar 20. martu, reizi mēnesī līdz gada beigām, sociālā tīkla “Facebook” lietotāji aicināti piedalīties Ventspils bibliotēkas rīkotajā konkursā “Lībiešu kultūras mantojums”.

Konkurss ir viena no aktivitātēm par godu Lībiešu mantojuma gadam, ko izsludinājis Latvijas Universitātes Lībiešu institūts sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju un Latvijas Nacionālo kultūras centru. Konkursa mērķis ir radīt iedzīvotāju interesi par lībiešu kultūru.

Katru mēnesi Ventspils bibliotēkas sociālo tīklu vietnes “Facebook” profilā tiks uzdoti trīs jautājumi par lībiešu tautas vēsturi, tradīcijām un valodu.

Atbildes jāiesniedz “Facebook” profila konkursa komentāru sadaļā. Marta konkursa dalībniekiem būs iespēja balvā iegūt ielūgumu divām personām uz koncertcikla "Ērģeļmūzika svētdienā" koncertu "Gaismai austot" 9. aprīlī koncertzālē “Latvija”. Koncertā piedalīsies operdziedātāja Marlēna Keine (soprāns) un ērģelniece Ilona Birģele.

Konkursa jautājumi tiks publicēti pirmdien, 20. martā, un atbildes varēs iesniegt līdz piektdienai, 24. martam. Ja uz visiem jautājumiem tiks iesniegtas vairākas pareizas atbildes, tad mēneša balvas ieguvējs tiks izvēlēts izlozes kārtībā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: