Turpinot gatavoties bērnu reģistrācijai Ventspils skolu 1. klasēs, topošo pirmklasnieku vecāki tiek aicināti izmantot izdevību viesoties skolās, lai aplūkotu skolas vidi, satikt skolas vadību un pedagogus, un tādējādi atvieglotu izvēli, kurā no Ventspils skolām pieteikt bērnu.

Marta sākumā jau notikuši astoņi virtuāli informatīvi pasākumi, bet līdz 25. martam tiek organizētas klātienes tikšanās pēc šāda grafika:

Skola

Klātienes tikšanās norises laiks

Ventspils Centra sākumskola

20. martā plkst. 12:00

Ventspils 1. pamatskola

20. martā plkst. 18:00

Ventspils Pārventas pamatskola

21. martā plkst. 18:00

Ventspils 4. vidusskola

22. martā plkst. 18:00

Ventspils 6. vidusskola

23. martā plkst. 17:30

Ventspils 2. pamatskola

25. martā plkst. 11:00

Ventspils 3. pamatskola

25. martā plkst. 11:00

Arī šogad bērnu reģistrāciju Ventspils izglītības iestāžu 1. klasēs vecāki varēs veikt attālināti vienotajā elektroniskajā sistēmā 1klase.ventspils.lv. Vecāki savu identitāti pieteikumā apliecināt var ne vien ar e-parakstu, bet arī ar interneta banku autorizācijas rīku palīdzību. Elektroniskā reģistrēšanās sistēma tika ieviesta jau 2021. gadā un to izmanto vairāk nekā 90% pieteikumu iesniedzēju. Sistēmu administrē Izglītības pārvalde, nevis katra izglītības iestāde atsevišķi, kā tas bija agrāk. Tie vecāki, kuriem tomēr nav iespējas pieteikties elektroniski, reģistrēšanās dokumentus varēs noformēt Izglītības pārvaldē, iepriekš piesakot savu vizīti.

Pieteikšanās no 3. aprīļa tiks organizēta trīs posmos atbilstoši noteiktajiem prioritārajiem kritērijiem. Ar sīkāku informāciju aicinām iepazīties Izglītības pārvaldes mājaslapā https://vip.ventspils.lv. Elektroniskā sistēma pieteikumu sagatavošanai būs pieejama no 25. marta.

Savukārt 27. martā plkst. 17 notiks tiešsaistes tikšanās ar Izglītības pārvaldes speciālistiem, lai katrs rastu atbildes uz neskaidriem jautājumiem vai konsultētos par pieteikumu aizpildīšanu sistēmā.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    reku 17.03.2023, 14:11:17

    Vispār jau pareizāk būtu sūtīt bērnu tamā skolā,kas tuvāk mājām.Tad mazāka būtu vajadzība vadāt bērneļus uz skolu un atpakaļ ar limuzīniem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: