Sestdien, 25. martā, plkst. 13 Mūzikas bibliotēkā notiks tematiskā nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem “Mūzikas stunda ģimenei”. Šoreiz dalībnieki iepazīs sitamos instrumentus.

Būs iespēja doties ekskursijā pa mūzikas skolu un apciemot sitamo instrumentu klases. Tajās ir ne tikai daudz dažādu mūzikas instrumentu, bet arī īpaša skaņas izolācija. Mūzikas skolas audzēkņi Valters Kalniņš un Kate Makrecka demonstrēs bungas un marimbu, bet Regnārs Volks kahonu.  Nodarbības noslēgumā radošajā darbnīcā dalībnieki meistaros ko sitamu vai grabināmu.

Sitamos instrumentus uzskata par vecākajiem mūzikas instrumentiem. Sitamie instrumenti orķestrī parasti sastāv no timpāniem, mazajām bungām, lielajām bungām, šķīvjiem, trīsstūra un tamburīna, tiem pievienojas arī zvaniņi, ksilofons, marimba, gongi u.c.

Mūzikas stunda ģimenei notiek katra mēneša pēdējā sestdienā. Aicināti pirmsskolas vecuma bērni vecumā no 3-6 gadiem. Izzinošās nodarbības mērķis ir mācīties klausīties mūziku, iepazīt instrumentus, komponistus, dažādu skaņdarbu stilus.

Nodarbība ir bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: