Tēma: Mūzikas bibliotēka

 • Bibliotēka pārtrauc apmeklētāju apkalpošanu klātienē 4

  No pirmdienas, 16.marta, līdz 14. aprīlim apmeklētājiem ir slēgtas visas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības - Galvenā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas un Mūzikas bibliotēka un ārējais apkalpošanas punkts medicīnas bibliotēka Ventspils Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

 • Džeikobs aicina iepazīt Franciju 1

  Pārventas bibliotēka un Mūzikas bibliotēka šonedēļ aicina uz pasākumiem, kuros ar Franciju iepazīstinās Džeikobs - puisis no Francijas, kurš kā brīvprātīgais darbojas Ventspils bibliotēkā.

 • Iepazīstinās ar grieķu mūziku 0

  Ceturtdien, 16. janvārī, plkst. 17 Ventspils Jauniešu māja sadarbībā ar Mūzikas bibliotēku aicina uz ceturto pasākumu mūzikas un sarunu pasākumu ciklā ''Jaunās mājas - Latvija''.

 • Piedāvā iepazīt mūzikas valodu no dažādām kultūrām 0

  Sestdien, 7. decembrī, plkst. 15 Jauniešu māja sadarbībā ar Ventspils Mūzikas bibliotēku aicina uz trešo pasākumu mūzikas un sarunu ciklā ''Jaunās mājas – Latvija'', kas notiks Mūzikas bibliotēkas audiovizuālajā telpā.

 • Aicina īsā ceļojumā pankroka pasaulē 3

  Jauniešu māja un Mūzikas bibliotēka aicina uz mūzikas un sarunu cikla ''Jaunās mājas - Latvija'' pasākumu, kura laikā būs iespēja iepazīt pankroka mūzikas izcelsmi, attīstību un uzplaukumu.

 • Aicina mācīties spēlēt kokli 0

  Piektdien, 8. novembrī, plkst. 17, Ventspils Mūzikas bibliotēka aicina mācīties spēlēt kokli, nodarbību vadīs Guntis Niedoliņš.

 • Par izklaidi, sportu un citām aktualitātēm (VIDEO) 5

  Par Mūzikas bibliotēkas atklāšanu un tās darbību, svarcēlāju startiem pasaules čempionātā, pludmales sezonas noslēgšanos un pārkāpumiem, kas tika fiksēti sezonas laikā, būvniecības darbiem pilsētā, projektiem, to realizāciju un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Atklāta Mūzikas bibliotēka 3

  Koncertzāles ''Latvija'' otrajā stāvā tika atklāta Ventspils Bibliotēkas jaunā filiāle - Mūzikas bibliotēka. Tā ir Latvijā pirmā bibliotēka, kas piedāvā tik plašu pakalpojumu klāstu mūzikas profesionāļiem un arī mīļotājiem.

 • Mūzikas bibliotēka – vieta mācībām un atpūtai 6

  Šodien koncertzāles Latvija otrajā stāvā svinīgi tiks atklāta Mūzikas bibliotēka. Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogi, audzēkņi un citi interesenti jau paguvuši iepazīties ar bibliotēkas sniegtajām iespējām.

 • Mūzikas bibliotēka rīko akciju «Iedod uzspēlēt!» 3

  Durvis vērusi Ventspils Mūzikas bibliotēka, pirmā šāda veida publiskā bibliotēka Latvijā, kas līdzās tradicionālajiem pakalpojumiem vēlas piedāvāt jaunu – spēlēt kādu mūzikas instrumentu, apgūt pirmās spēles iemaņas un aizņemties to spēlēšanai mājās.